Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én sose nyultam bele ezért még mindíg megy
Én nem.De valaki biztos!
Eladod?
Egy jó kilences a megoldás a problémádra!
Szépen kipucoltam a gépet, mindent rendberaktam rajta.
Ráköltöttem ak elmúlt hetekben 130000-et.
Összerakom, erre nem indul.
Szétszed, indítórelé rövidrezár, indul.
Vettem utángyártott relét, de nem jó a gépbe.
Megint át lettem baszva...
Gyári 24000.-
Faszom tele van vele, hogy amint megcsinálok valamit ezen a szájbabaszott szaron, rögtön tönkremegy két másik dolog. . . . . . .
Látom sokatoknak van ilyen csoda szerkezete.
Jó dolog, de közúti ellenőrzésnél nem veszi észre a rendőr bácsi?
Üdv.
Az én gépemen van rencám-billentő.
A perzekútorok ellen 1x használtam, sikerrel... megéri...
Amúgy előzés után, integetésre használom....
emu636! megyek debibe! msn-be leírtam a részleteket! csörgess meg!
Van egyébként PUIG és MRA márkákból is de valamivel drágábban!
Ho-Ho-Ho-Ho-Halihó!
Találtam 98-99-es 6-osokra "Kis" púpos Racing plexit a F.Fabbri-tól!
Clear:17.300-
Light Smoke:18.400-
-1:3
Bocsesz
Köszi az infót!

Epedve várom a képeket!

Emu6363!

a sárvédőt akkor tőből le kell abálni?

Jó lenne valami tipp,hogy sacc per kb mennyit?

Köszi előre is mindenkinek!

Üdv...............
Lent van Siofokon, jovo 7 vegen megy a kep.
crazyjoe, azért majd megnézem a rendőr fejét mikor nyúl a rendszám felé én meg rászólok, hogy ne piszkálja. Valószínű majd benyög valamit, hogy a rendszám nem az én tulajdonom, ha akarja (nyílván ha van rá oka) le is veheti. Ellenőrízheti a műszaki matrica eredetiségét bla bla bla. Onantól hogy rászóltam már biztos nagyon fogja érdekelni és már csak a rendőr kreatívitásán múlik, hogy mibe köt bele, csak hogy szivasson. Rendszám tábla dőlési szöge, kipuffogó hangja, motor teljesítménye, stb., stb. Vagy ilyenkor KPM-re kell kűldenie? Addig meg bármit visszaalakítok. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Esetleg a rendszám rángatás csak urbán legenda?
Bele ne tedd! Az halálán lévő motorokba való,amiben már kárt nem tehet!
Felejtsd el a pro-longot!
Jótanács!
Vagy megfogadod vagy nem!
Míg el nem felejtem mi a véleményetek 1 Prolong nevezetű adalékról.
Állittólag nem kopik a motor blokk tőle még ha el folyik az oil akkor sem sül be a gép+ azt is mondják,hogy nem melegszik tőle+ilyenek sztetek?
Szevasztok
emu636 nagyon nagyon szép a vas kicsit irigy is vagyok ...... basszus de jól néz ki .
Engem nem izgat. Mindenki olyat vesz amilyet akar csak éppen a témába vágott. Ennyi.
nem nyúlhat hozzá az engedélyed nélkül
valtermoto-s gyári, felhajtható.. dangertől vettem...
Szoros a cucc.
Ha meg rángatja a kezére verek!
kurva anyját, le ne törje!
emu636 ez vmi spec rendszámtartó vagy handmade? Jól néz ki nagyon, de nálam nemtudom hogyan kivitelezhető, mert az ülés alatt van a kipuffogó
De nagy! Én értem amit írsz Mujahedin, felül van rögzítve és mikor behajtod hátra akkor a rendszámod konkrétan arcal a beton felé van Azért szívesen megnézném képen. Pityke igazoltatáskor nem rángatja meg a rendszámot? Vagy tud fix is lenni?
Kedves ttt dobsz egy képet a kesztyüröl? Jöhet privátba is increst@gmail.com Köszi