Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na bumm, lemaradt a "méret", értsd jól.
Örülök neki, hogy ennyi szabadidőd van. Látod, ati20 egyből vágta miről van szó!
GyÁri gumi? esetleg gyÁri mÉret
gyári gumi legyen a motor ezt hol hallottad
ilyet még sose hallottam pedig én általába kpm hez viszem,
A KPM-nél tutira kell az index! Ők még azt is nézik, hogy gyári gumi legyen a motoron!
Hali srácok...lenne egy kérdésem.intézem a mocim papírjait...és a múltkor megbuktatták a kpm-nél a műszakin,mondván h üt az első féktárcsa h életveszélyes...kiszerel-szerelőhöz el,"megcsinálta,de mondta h igazából azzal a 0,3 mm-es ütéssel ami benne van nem lehet mit kezdeni mert az szinte nem is érezhető.szal csak statisztika,valakinek meg kellett bukni,na mind1.az érdekelne,h mennyire szívóznak h nincs fent index a gépen?én úgy tudom,és az összes ismerősöm is,h van fent,akkor makulátlanul működnie kell mind a 4nek,vagy pedig ne legyen fent egy db sem...vagy pedig csak rosszul tudjuk?

köszi a segítséget...drukkoljatok,pénteken megint megy vizsgázni
Helló!A Tesómnak ugyanilyen/'97-es/ volt,az óra szerint vitte a 260-at lazán,akármikor.De a fordulatszámot én sem tudom!
Heló. Esetleg nem pillantottál rá a fordulatszámmérőre ott 250-nél? Múltkor haverommal motoroztam, neki egy 2002-es cbr600f-je van és kicsit megtépettük a gépeket. Akkor az ő órája 245-öt mutatott én pedig bőven előtte jártam. Lehet hogy akkor nekem is megvolt már 250 csak épp a fordulatot nem volt alkalmam megnézni.
Szeva Szkráccs!
Nem tudom,de azt viszont igen,hogy én 250-et mentem és még nem tiltott!Muszáj volt lassítanom egy előttem lassabban haladó gépjármű miatt!
Szewasztok.
Kérnék információt, hogy kinek mennyit meg a vas 6.-ban 13E-nél. Nemrég csapattam egyet és 240-volt 13E-nél. Nem kevés ez?
Feltöltöttem képeket a kiállításról. Elnézést a homályos képekért, egyik kézben bukó másik kézben fényképezőgép.
Szép eredmény
Lemérettem a mocimat. 153Le keréken.
Sziasztok zöldek !
Megvettem ma az olajat is. Castrol Power 1 race 4t.
Szűrőt meg kicseréltettem HF 303-ra. Tegnap a filter boltos rendszer szerint HF204.-es volt bele való, hazavittem megnéztem és HF 303 van benne.
Jövő Pénteken beletöltikézem az olajat
Szevasztok
Elmentem ma gurulni, de 10km után visszafordultam! a pehej súlyom és a kemény elsőtelom miatt csak fújta ki a szél alólam a gépet! az autók előztek! holnap meg esőt mond, nagyon jó!
Képek az új modellről: http://href.hu/x/8lt0
Mentünk asszonnyal kawa expo kiállításra. Remélem jó lesz. Csinálok pár képet.
Ma én is kerültem egyet. Utána le is mostam és a láncot is leápoltam.
Már csak a Castrol olajat kell beszereznem és az is mehet bele.

Sajnos az utak szarok, ez már sajnos megszokott. De nem is látok rá esélyt, hogy valamikor rendeznék ezeket a balkáni korülményeket
Na végre 5 hónap után kerültem egyett a mocival,fura volt elszoktam az erejétől meg a gyönyörű hangjától.Bár még most nem olyan élvezetes motorozni mint mikor tuti idő van de ez is jól esett.
Csak ma fel is basztam az agyam nem tudom halotátok e a tv-ben mondták hogy magyarországon 30000km útból 19000 szar,és azt mondják 10 év alatt lehetne rendbe hozni az egészet és hogy már 2006-ban 625 milliárd forintba került volna,de nincs pénz az útra,meg a javításra se,csak azt nem tudom hogy ami adókat fizetünk az hova lessz.Fura más országokban nin regisztrációs adó meg teljesítmény adó meg egyéb baromságok és még is van pénz útra.Na mindegy csak bele kell törődni a szar úton motorozásba.De azért már várom a jó időt.
Moci működött rendesen?
Na crazy milyen időt mentél?
Frankó hangja van de élőben biztos,hogy jobban szól grat hozzá .