Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

19évessen is lehet A-s jogsija! Nekem is anyi idősen volt
Jah hogy te 19 éves vagy? még neked sincs A-s jogsid? Nekem sem pedig a mocc nem AK-s.
Ha jól látom debreceni vagy. Megkérdezem neked, a kawaszalonban a speedline-ban lehet meg is csinálják ha ugy van.
Huh köszi szépen a segitséget és hol tok ien elektronikát venni vagy iratni?
Ma megvolt az első gurulásom! Új ruha, kesztyű és gerincvédő, mind jól szuperált!
Hogy Ak-s legyen a motor az eredetvizsgánál kell megbeszélni hogy annyit írjanak bele hogy jó legyen a kw.
Törvényes úton is lehet az egész:
1. ha injektoros mindössze egy dyno-hoz hasonló kis dobozt kell venned, ami tetszés szerint be ki lehet szerelni. Ennek a doboz megvételekor kapott bizonylattal tudod műszakiztatni a gépet.
(szokták még yamahaéknál gázkar cserével is 25kw alá szorítani)
2. ha karbis akkor egy erre jogosult szerviz állít ki egy hivatalos papírt ami szerint ők a te motorod 25kw alá karburálták, állítgatták vissza.
képesmotor-on találtam. 12eFt-volt
Hát hivatalosan se olcsóbb sőt azt hiszem az a húzósabb megoldás és úgy tudom talán pesten csinálják hivatalosan
Igen erre is gondoltam csak, ahhoz kell valami ismerős meg 1-2 Deák úr...
Nekem egyszer volt egy motorom amit le kellet korlátoztatni,volt egy ismerősöm elvite a forgalmit és mikor vissza hozta akkor már az ált benne hogy 25KW,szóval lehet kicsit feketén is
Külföldről behozott zx-6r 2005-ös ugye a motor egyszer már külföldön forgalomba volt helyezve és ott is lett kivonatva itt Mo.-n hogy tudom lepapíroztatni 25kW-ra mi ennek a módja? Computerrel írni kell rá egy programot? Ki csinálja ezt meg nekem? Vagy ennél egyszerűbb? Valaki pls help aki ehhez kicsit is ért!

MSN:er007007@hotmail.com
Nem tudja véletlenül valaki hogy mennyiért lehet venni egy jó aksitöltőt motorhoz?
Frankó a sárvédő,honnan szerváltad és mennyiért?
talán az utolsó főbb külső változtatás, rádobtam egy hátsó sárvédőt hogy ne gányolja nekem mindig össze a rugós tagot, és a blokk hátulját.
Én ma is meg tegnap is mentem vele dolgozni... Igaz nincs messze a munkahely, dehát hideg is volt meg még nem vonattam vissza a forgalomba
Ma megvolt az idei első gurulás Visegrád, oda vissza. Kicsit hüvös volt, de nem para. Állítólag holnap sem lesz rossz idő. Elő a lovakkal!
A férfiak Kawát vesznek, a "lányok" mindent ami nem Kawa.
Az ilyen beszólásokkal tipli van papa.
Kösz kösz az infót igazából nem akartam belerakni míg meg nem kérdezem tőletek de ezek után azt is elfelejtem,hogy mi az a prolong.
Azt próbáltam...
Mindegy.
megyek relétvenni.
Én sem nyúltam bele, csak ha tönkre ment valami.
Mééé nem motórt vettéééé igazhitű?
Igen, nekünk le kell, mert az ilyen elvágom stb megoldás kókány.. meg nem is néz ki sehogy, egy az egyben le kell róla dobni a picsbe, aztán hajtani rá vmi rendsz tartót, felfogatás kérdése az egész...de nem egy nagy ördöngősség ilyet hajtani, méretek megvannak , felfogatás ismert...
Nagyon patentül meg van csinálva.
Nem láthat semmi gyanusat. Hacsak felhajtva nem felejtem...
nekem levette a rendszámot bár velem akarta de én nem voltam hajlandó ,mondta hív egy lakatost az 10000-é leszedi.mondom ha kifizeti a 10 est ne hivjon mert az vagyok.leszedte pedig szóltam hogy nem kéne.aszonta :de leszedheti mert büncselekmény esete forog fenn./be volt rakva kerékjáratba sárvédő fölé.10 nap mulva okmányiroda visszaadta ugyanis az elhelyezés nem sértett jogszabályt.a rendőrt pedig feljelentettem.egyenlőre itt áll a dolog.azóta nem vették le.mert nem raktam fel.