Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja hogy 2007 es..keresd Alexet.ő hoz neked fincsi dobot,olyan szagút amilyet szeretnél.és nem drágáé
Baba kis dob
van egy slip on leovince sbk titanium dobom.ovál
Részemről mindegy, hogy ovál vagy kerek a dob. Javaslat? Meg kicsit sportosabbá kellene tennem a hátúlját. Rendszámtartó, indexek stb, mert most még nagyon gyári minden rajta.
milyen dob kell?
Na igen Big-Bang-be viszem, csak a kamoto oldalt nézegettem mielött írtam a fórumba, ezért a félreírás!

Nicsak mi van a homlokomon egy nagy L? Mint lúzer!
Fejezd ezt be, mert még a végén meggyőzöl, hogy drágábban vegyek olajat.
Akkor meg anyu picsánrúg!
Ereszd le, de kúrva gyorsan!
Köszi a megnyugtatást,nem vagyok otthon olaj terén,csak ha baja lnnne valami a gépnek tőle akkor termésszetesen vennék hozzá jobbat mert a gép a szememfénye.
semmi.
Az 5100-től lehet valami gondja a gépnek?Mert a szerelőm nem említett semi rosszat róla ja meg összesen 3000 forintot kell hozzápótolni?,mert az az igazság pénz szűkében vagyok.
De a Bing-Bangbe vidd ha lehet,mivel ottan vagyunk
milyen dob kell?ovál kerek...?
Jó estét urak, 07' Zx6 hoz keresek vmi szép hangu dobot. Lehet használt is. Milyen árban vannak? Mit javasoltok? Nem annyira a teljesítmény fokozás mint inkább a hang számít Informálodnék amíg összejön az ára Előre is köszi

Köszi crazyjoenak a segítséget jövőhét csütörtökön viszem kamotoba a lovam szervízre. Még 1x thx!
Azt azért tudd,hogy egy léptetővilla újonnan hivatalosan a Kawánál 17000.És ő honnan szerezte meg így egyik napról a másikra?
Nem lehet tudni
Persze ez csak egy feltevés volt, remélem senki nem akad ezen fent
hát lehet hogy ök is ilusztrizéltek!
De most nézd meg
fullon mind sport mocik vannak!
simán meg inkább túra!
Lehet a gyártó így tűnteti fel! Kitudja
én használtam! nem jött be... hangos lett tőle a blokk meg fogyott mint állat!
csak te érted így! csak illusztricáltam vagy mi!
túra motorokba való az! nem full-os, nem profi olaj! úgy vagyok vele, hogy nem az olajon fogok sporolni mert mondhatjuk hogy az a lelke!
De miért? Használtál már ilyen olajat? Van róla tapasztalatod? Amugy Actevo