Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen sajna ez az ár emelkedés már jelen van ott ahol én veszem az olajat én is motult használok csak 7100-t arra esküszöm ez az oil csak próba árban kicsit drágább 3800ft/liter de ha megéri és csak jót tesz a mocinak, mert én inkább oil-ra költök többet mint,hogy bazi drága alkatrészre az oil hibája miatt. Ez az én saját véleményem. Remélem nincs harag .
Pityu sztem maradj a Motulnál én legalább is nem sok jót hallottam a Castrol meg a Repsol oilok-ról valami olyasmit regéltek,hogy ragasztja a váltót.
Én most tesztelek egy oilt a neve Igol Racing 10w50 100% Syntetic hát eddig kb 4-5 száz km-ert tettem meg de szerintem eddig jól teljesít. De a te döntésed te tudod mit raksz bele.


Hát szívesen maradnák a motulnál csak itt ebben a boltban ahol venném még 2650ft más boltokban már 3000ft,és ez a boltos is azt mondta hogy jelentősen emelkedni fog a motul olajok ára és nekem példáúl nem ér az 5100-es 3500ft/L árat.Az egyik ismerősömnek is 636-os kawája van csak az övé 2006-os ő repsolt használ és azt mondja bevált gondja még nem volt vele,hát majd meg látom csak nagyon drága lessz a motul.
Húúúúúúú freon azta mindenit de köményen néz ki a paripa , .

Pityu sztem maradj a Motulnál én legalább is nem sok jót hallottam a Castrol meg a Repsol oilok-ról valami olyasmit regéltek,hogy ragasztja a váltót.
Én most tesztelek egy oilt a neve Igol Racing 10w50 100% Syntetic hát eddig kb 4-5 száz km-ert tettem meg de szerintem eddig jól teljesít. De a te döntésed te tudod mit raksz bele.
ez nagyon ott van!
Én évekig Repsolt használtam.Jó volt csak olyan hang jött a kuplung felől mintha szárazkuplungos Ducati lett volna.
Mostanában Castrolt használok nekem semmi gondom sincs vele.
Találtam elég jó árban:http://automax.hu/castrol/#ken...
Ide járkálsz a Kamoto-ba és még sosem láttalak? Mikor legközelebb hozod erre a gépet, értesíts már, szeretném megnézni, hallgatni.
azért kell az impregnáló spray
Kabát mosást felejcsed el! Utánna nem lesz már vizálló!
Hát én az az igazság olcsót akarok de jót,eddig motul 5100-at használtam,csak az ár miatt gondolkodtam el a repsolon.De lehet maradok a motulnál mert már több helyen is 3000ft literje a motul 5100-nak itt ahol én néztem még 2650ft.
az enyémbe most került repsol elôször, tehát sok tapasztalatom nincs... ellenben a motul 300v 5W-30-ról azt tudom, hogy elég vékony olaj, mégis megfelelôen ken, és egy angol supersport csapat ezzel az olajjal mérte a legnagyobb teljesítményt a versenymotorjukon... de horror árban van 5 v. 6 ropi egy liter
szerintem a gyártótól biztos lehetne utánrendelni...
http://www.woodcraft-cfm.com
próbál
j rá! ha nem megy segítek!
köszönet! jól esik hogy nem linkre szenvedtem vele
Jól tetted holnapra már úgy is esőt igérnek. Én csak szolid voltam ma, Kaba-Földes-Tetétlen-Kaba.
Hi Freon!
Király lett a géped!
Tudsz nekem segíteni Woodcraft deklimhez titánium koptatóra lenne szükségem.
3.-án kicsit elhajítottam a vasat és elkopott.
Sehol sem találok.
Köszi!
nagyon szívesen szeretk segíteni
Köszi Pityu!Utána nézek!
Had kérdezzem meg mi a véleményetek a repsol olajokról,mert én motult használok 5100-est aminek literje 2650ft de a szerelőnél van repsol olaj állítólag ugyan olyan jó de ő 2300ft-ért adja literjét szerintetek érdemes váltani?
Mosd ki, de elötte nézd meg, hogy milyen jelzések vannak benne. Hőfok, vegyi tisztítás tilalma, stb. mint más ruhaneműm.
Hát ez geciszép lett
Szevasztok! 2004-es ZX636R-hez keresek kormánygátlót konzollal együtt (BITUBO,ÖHLINS,HYPERPRO).
francért maradt le!
Tehát:Pladány-Báránd-Földes-Hajdúszovát-Hajd
úszoboszló-Kaba-Pladány
Szkráccs!
Ma is tettem meló után egy körutat a környéken nem bírtam holnapig!
Pladány-Báránd-Földes-Hajdúszovát-Hajd
Sziasztok!
Valaki tudna adni egy jó tanácsot,hogyan lehet gyorsan és egyszerűen eltávolítani a textil kabátról (BERIK) a széttrancsírozott bogármaradványokat ?
itt a bizonyíték... ma raktuk össze
mondjuk sok nem látszik belôle...
Az egytérképs beállítás 60 körül van, a 4 térképes 120... A lánc 30, a hátsó lánckerék 20, az elsô 7 v 8 e Ft... Az exup a gyári dob bekötújén van, így az is ment a dobbal... ha be van állítva a pc akkor nem kell exup...