Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holvagy Mujahedinke?
Az utolsó kettő nagyon királyra sikerült. Ügyes vagy.
Van egy eladó kormánygátlóm 636-ra. 2003-04-re való. Nagyon tuti.
jáj! de szép vagy!
rólam tudnál csinálni valami? monjuk ahogy a könyökömig döntök?
Tegnap játszottam a Corel Photo Paintel
Eredmény az adatlapomon a képeknél
ha valakinek van egy fasza kormánygátlója amit eladna 2003-04 es 636 ra sikíccson
drgreen!
hivj fel.0620 3354453
Egy sorstárs... Én is a jó időre várok... Sztem én áprilisban folytatom majd a jogsit.
Szép mocc... olyan kawás Vagyis gyönyörű
kamoto nemes utca!
big-bang!
Sziasztok!

Grt a géphez! Sztem csak kawásan tatata a blokkk.
Lassan nekem is előkellene szedegetni a vasat, mert még darabokban szendereg. nah meg jöhet a jogsi folytatása, mert tavaly a kresz vizsga ment le, mert jött a hideg....
Sziasztok!

Behányt az aksim, most már végleg, mennyibe van kb. egy aksi (2002 636) mert fogalmam sincs mennyit szabad adni egy ilyen energiaforrásért
Köszönöm, naggggyon büszke vagyok rá :)
Remélem, hogy nem lesz gond. Mikor hidegen beindítom, és várom hogy melegedjen néha nekem fura hangja van a blokknak. Olyan mintha (bocs a példáért nem jutott eszembe jobb) a ventillátor forgó lapátjaihoz valami műanyag lapot nyomnál (tatatatatata) :) nem ér kiröhögni. Valamint a vizcsőnél is lehet vami mert néha motorozás után a bal oldali idomon a blokknál síkos állagú víz van egy kevés. Valszeg valamelyik bilincsnél lehet valami mikro lyuk ami ha nagyon melegszik a motor ott enged. És ha ez késöbb tényleg gond lesz akkor nem szeretném ha azért nem javítanák gariba, mert nem időben végeztettem el a gar szervízt.
Nagyon csinos kis gép! Grat!
Kép a lovamról :)
Az,hogy ötszázzal túllépted a 6000-t nem számít!
Üdv minden kedves márkatársnak. Már régóta olvasgatom a hozzászólásokat. Most viszont kis segítségre lenne szükségem a hozzáértöktől.

2007-es ZX6-ot vinném 6000-es szervízre. Abban kellene segítség, hogy szerintetek hova vigyem, Budapesten vagy környékén megbizható, korrekt márkaszervízbe. A másik kérdésem, hogy a motorban 6500 Km van kb. tehát túl léptem a 6000-et amikor szervízbe kellet volna vinnem. Ez jár garancia vesztéssel, vagy nem. Ha igen akkor olyan szervíz kéne ahol nem a valós km-et írják a munkalapra.

Segítséget előre is köszi mindenkinek, remélem az egyik közös motorozáson személyesen is megköszönhetem.
akár még fontos is lehet:közlekedési bírságok!
na ez a fosh a régi nicken jelentkezett be...
cső...
naja... nem volt itt.... de megtudta volna adni!
szerintem bőven ven még annyi