Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én adok a szavatokra úgyhogy elgondolkozom .

A másik lehet az óra helyére digit órát rakni?
Na ebben a témában én is melléd szegődöm Én is nagyon 1kipu buzi vagyok. Nem igazán jön be a dupla nekem se és szerintem ha a 4 henger egy dobba dolgozik nagyobbat szól mint kettessével.
Nem akarlak meggyőzni csak 1 kicsit gondólj bele inkább azt mondom képzeld el 2 db mikró dobbal. Sztem nagyon komolyan nézne ki .
nekem nagyon nem tetszik! igaz Te motorod azt csinálsz amit akarsz!
Még a z1000-re is egy dobot raknék csak fel!
egyedül a milleken tetszik a 2 dob!
Egy ninja 2dobbal, eléggé riasztó szerintem
LieBiNG miért ne csináljam meg légyszi indokold .
Dee!
Csináld!
nehogy megcsináld

Az biztos.
Ha kell szám szólj!
Jój estét zööödvérüek . Azon gondolkodttam,hogy meg lehet-e csinálni 2 kipuffosra a vasat? Pöppet egyedi lenne tőle .
Sziasztok Kawások!
nincs mit
Ja és köszi :)
Ja ez az!
Fel is hivom a srácot rendelje meg nekem holnapra meg is lesz akkor!
Mondtam hogy elvileg:

Na tehát akkor sztem ilyen: itt
Én meló helyről hoztam kimondozttan nagy igénybevételre való lánc spry( gépek láncát fullyuk vele) -15-től 200 C -ig terjed a hő állósága.
Ez tuti,hogy nem verőgik fel sehová.
Te ez elvileg nem az! Air spré :)
Én ma haveromnál láttam 2800ért láncsprét
Nem kell bele semmi!
De tényleg nem!
Fektitibi csinált egyet egy ismerősének.
láttam a gépet. jól nézett ki.
Sziasztok!

A olajcseréhez megvásároltam az olajat, és az olajszűrőt, kérdezném hogy az olaj leengedése után érdemes egy bizonyos anyaggal (nevét sajna nem tudom) átjáratni a blokkot és úgy bele az új olajat, vagy pedig ilyet nem szoktak, esetleg felesleges?
Elvileg ilyet használok: Castrol

Olyan 2000 Ft körül van akció nélkül is és én meg vagyok vele elégedve. A felnit egy kicsit "összepettyezi" de egyáltalán nem vészes. Tehát csak minimálisan csapja össze. Szerintem én a továbbiakban is ezt fogom használni. Amit mondanak még hogy jó az a Motul (kurvadrága) meg a Valvoline. De ezeket még nem használtam soha.
Te is csinálhattál volna zöldes árnyalatút. Hisz nem baj az ha sok a zőőőd
tudsz nekem egy képet belinkelni ide róla?
Mi a véleményed róla?
Meg menyiért vetted?
Igen
Vki használ Castrol lancsprét?
bocy-g köszi de bevallom a zöööd az jobban bejön így sztem a tied és szkráccs festése sokkal jobb .