Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Go!

Most sajna nem tudom lefényképezni neked! De rém egyszerű! Az emelő végé van egy elhegyesedő "műanyag? bakelit?" elem, és ez belemegy a furatba ! De holnap ha gondolod lefényképezem.....
Körömlakklemosó? Az sok mindenre jó
Ha hajszárítóval állsz neki az nem csinál melegebbet mint egy 35 c nyári napsütés...szerinetm.... (hőlégfúvóval már lehetne kárt okozni!)
Ha az asszony nekiáll, hát valószinüleg lejön ! Vagy a matrica,vagy az asszony körme!
bertab ha meg kérhetlek fényképezd már le az első emelőnek azt a részét ahol találkozik a villával. Kösszike
Én is gondotlam arra csak pont azért nem álltam neki de anyitól,ég nem lágyulhat a műanya.
féktisztító jó rá azt mondod?
Lehet szolok asszonynak a nagy körmével álljon neki lekaparni :) 1óra után talán lejönne!
Én megpróbálnám hajszárítóval megmelegíteni kicsit...
Szerintem ártani nem fog!
A műanyagok hőre lágyulnak....
De ze csak egy tipp!
Váááá
Srácok ez kivül van! Rávan irva hogy mondjuk 1000km-ig max 6000-es fordulat meg így tovább! Mért raknának belüle egy matricát?

Lágyítani a futót? Minek? pályázol akkor meg főleg! oda pont a fasza kemény kell! jó feszes legyen!
164km? Nem semmi
Minek akarod puhíttatni?
Billegni fog pályán mint a picsa.
Én is most fogok kísérletezni a keményítéssel, mert tarthatatlanul szarul fut.
Kicsit nyújttatom a rugókat, sűrűbb olajat rakok bele.....stb.
baromi szarul fut, mert túl lágy....
féktisztitó spray
Sajnos nekem rossz tapasztalataim voltak ilyen műszerszétszedést illetően!Igaz Autónál volt,design számlap csere volt a BMW-en és attól,hogy látványos volt szarabb lett!Nem mért megfelelően egyik órám sem amelyiket megbolygattam,pedig nagy odafigyeléssel,műszerész cuccokkal álltam neki!
Sztem ha most műkösik minden rendben akkor én nem állnék neki megbolygatni egy matrica miatt!
Nem belüről van! Ez minden motoron van legalábbis a régieken volt! ezt lekellett volna szedni újkorában csak hát nem tették ezért a sok napfény rásütőtte faszán és nem lehet lehuzni csak úgy simán, vmi szerrel kéne csak nemtom mivel! Olyan kéne ami a műanyagot nem oldja vagy teszi foltossá!
vkinek tipp?
6ost keményíteni? 100.000-et fizetek most hogy puhitsam az elejét
kalapáccsal
Sztem is szét kell szedni darabokra. Anno a Hondámnál kaptuk szét az órát mert dizájnos fehér számlapot akartunk narancssárga mutatókkal. De nem volt olyan nehéz megcsinálni, csak bátorság kell hozzá
Szevasztok srácok!
Szia!
Igen sikerült,ma mennem nekem is meló után közvetlenűl! 164km (Ebbe fater is besegített,még nem voltam itthon)
Nem akarok okoskodni de nem lehet,hogy az a matrica belülről van feltéve ?Sztem szét kell szedni
Alámpán hegesztés nyoma nem látható.
A jobb oldali idom láthatóan eltér a bal idomhoz képest ezt a ram air takaró fedél mellett lehet észrevenni kb 2,5-3cm eltérés. Gondolom amennyivel a taró elment annyi az elérés. Miért tudsz orvosságot a problémámra ?
Lámpád hegesztve van?
Mennyire passzolnak össze most az illesztések?
Nehéz összehúzni?
A fejidomtartó konzolt nézd a telószárakhoz képest.
Én mondtam . Szted mit lehet vele csinálni ?
A bal oldalidom és a fejidom találkozásánál is látszik, hogy valami volt. Nemde?
Azért ez dúrva.
szivessen!

Vki nekem is megmondhatná, hogy az műszerfalról hogyan tudom leszedni a bejáratásnak a matricáját!