Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A ruha ,kesztyű,csizma topikban attila11-nek is vannak alpine- kesztyűi.Én tőle vettem és negyon fasza.
A méret az alpinestars-nál a csukló miatt nem könnyű kérdés.
Ha átment akkor onnantól fasza.
Mekkora ember hordta?
kösziii..majd rápróbálok
Blokk-váz rögzítési pontja.
Nekem van fennt, korábban volt már téma.
ha visszamolvasol van kép is.
Rajtam kívül senki sem áll neki felszerelni, mert iszonyúan kényes dolog( lehet mégegyszer én sem állnék neki).....
faszt nem....
Ki vagy?
Lány vagy vagy csávó?
Nem tudunk rólad semmit.
Az adatlap kitöltése nagyon sokat segít abban, hogy megismerjük egymást.
hali
kis segítséget...bukógomba 99es hatosra hova megy?és honnan tudok szerezni?
kösziii
Jól mondod Campos!
Adatlap,adatlap,adatlap,fotó,fotó,fotó!
Go!
Na utánanéztem kicsit a kapcsolási rajznak!Nem értem neked,hogy nincsen benne a 30A-es bizti!Mivel ez a FŐ Biztosíték (MAIN FUSE) is és védelmet nyújt az önindító (STARTER RELAY) reléjének a hűtőventilátornak (FAN) egyrészről és az elsőlámpának (HEADLIGHT).
E biztosíték után közvetlenűl egy fehér (WHITE) színű vezeték megyen az önindító reléje a hűtőventilátor 10A biztosítékja és az első lámpa 10A biztosítékjához!
Először a fénykép + adatlap, és utána a többi....
sziasztok.
Látom volt kesztyű téma.
Nekem FLM-karbonos kesztyűm van, 1 szezont sem birt a tenyér része. Pedig nem tettem le a kezem.
FLM - szar volt együttesnek,és szar kesztyűnek is...
Még sokat nem is segítettünk!Megnézem még a kapcsolási rajzot azért neked!
Köszi mindenkinek a segítséget.
Még nem sokat ,kb 200km -et motoroztam vele (ez az első motorom) ,mert a szezon végén sikerült megvenni! De már nagyon várom hogy jöjjön a jó idő!
Addig meg van néhány dolog amit be kell szerezzek....
PL : kiegyenlítő tartály.......... nameg egy garnitúra gumi....
A SPARE ,tartalékot jelent!
Megpróbálok neked utánanézni mi lehet a 30A és a 10A biztosíték feladata?Szerencsére van egy teljes elektromos kapcsolási rajzom a 98-99-es ZX-6R Kawákról a szervízkönyvemben!
Alpin SP-1
Ez bizony nekem is így volt.
Milyen alpinenstars kesztyűd van?, én most akarok venni gppro-t
lehet már hétvégén meglesz ha lesz időm elmenni
Ja ja, kezdödött a festéssel aztán ez meg a fejidom tartó stbstb ...De alakúl azért már 1 csomó mindent sikerült ezen a lámpés dolgon kívül megcsináltatni . Csak lessz belőle 1szer valami.
Elképesztő... Fasza gazdája lehetett előtte... Alig volt "pár" dologgal gáz eddig...
Teljessen kialszik a hülye .Néha idegesít és pont ezért nem dudálok hanem tíltatok azt amúgy is jobban halja a geci .
A kesztyűm nekem sem egy drága darab mivel IMET márkájú és csak 15.000 ft vilt de nagyon frankó minden újj percnél kemény karbonos.

Míg el nem felejtem van 1 Berik MIG-2 kesztyűm XS méret, fekete, kemény protektoros. Ár: 15.000ft méret probléma miatt eladó kb 2szer volt használva.

Kialszik amikor dudálsz?
Akkor ne dudálgass!


Teljesen kialszik, vagy csak tompul?
Ez az érdekes,hogy müködik. Lehet ,hogy ezért alszik el a lámpám dudáláskor de lehet,hogy semmi köze és csak el van kötve valami,nem tudom csak kiváncsi voltam vagyok arra mire szolgál a 30A bizti.