Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyértelműen ferodo.
Szia, mind a két betét jó gazdálya válogatja.
Én tárcsa kímélőt raknék fel, mert abból egy szett 50-eft
Végül is az mindegy kié,vagy ki használta,úgyis csak annak perkál az ember akinek a nevén van,aki a törzskönyvet átadja!
Tudom, beszéltem vele. Azt mondja havon elcsúszott, meg, hogy nem is az övé, hanem a sógoráé akinek nincsen jogosítványa, de nem kaphatott hitelt sem, ezért ő vette meg......
Ájj-ájj..... Nagyon össze-vissza dumált az ember.
Majd ha arra megyek megnézem.
Ha esetleg mondanátok valamit a korábban feltett kérdésemre...

6135ös és 6136os hozzászólás
akkor én szerencsés vagyok... Itt Dunaharasztin 3 Kawasaki is van. De abból még csak az egyik tulajjal sikerült találkoznom személyesen is...
Szép délutánt mindenkinek, visszatértem, kiwellneseltem magam, ebbe a havas időbe mást nem is lehet csinálni
Az enyim volt mosva 3-4000-el ezelőtt.
hát 1x nálam is elfelejtődött kimosni ugy 8000km-en kersztül.volt benne egy egész temető..
Ez a motor egy tömeggyilkos.
ohh látom bajok vannak ott is
Súlyosbodott a helyzet.
Anyámnak az ég-világon semmi köze a műszaki dolgokhoz,és elmúlt 60 éves.Amikor először hallotta tőlem,hogy motort akarok venni,így szólt:- Csak nem valami Kawasakit? Visszakérdeztem,hogy miért pont ezt a márkát mondta.Erre azt kérdezte,hogy:-hát nem úgy hívják azokat a gyors nagy motorokat?!?Csak néztem,mert még életemben nem hallottam tőle azt,hogy Kawasaki!Mondtam neki,hogy mondjon még egy motor márkát.Nem tudott másikat az ETZ-n kívül!Ezt az esetet én is furcsálltam akkor!MIÉRT PONT A KAWASAKI?!Egyébként én sem vennék más típust.Pedig próbáltam már párat!
ruhában ,majd CSUPASZON.irány az Öhlins
Itt Nyíregyházán is csak néhány Kawát látni az utakon,és még az sem mind zöld.Ritkán jön szembe egy másik zöldség!Itt is minden 2. Suzuki.
nem 30 motorral mentem az elmúlt években.kicsit többel.de soha nem lesz másom.K
Ez is zöldet ír,a kép csak illusztráció.Mondd neki,hogy küldjön róla képeket,közeliket.Az azért már elárulja,hogy érdemes -e foglalkozni vele vagy sem,és az nem kerül semmibe!Pár karcolás még belefér 1.4-be!
Nekem rajtatok kívül nincsen kawasaki-s ismerősöm.
Nincsen egyetlen darab sem.
Egyszer láttam egy 9R-t két éve.
A Kawasaki tehet róla. Egyik ismerősömnek ZX-10R-e volt. Kiment úgy 2 éve Ausztráliába. Megkérdeztem tőle ott milyen megítélése van a mociknak. Azt mondta csak Kawasaki meg Suzuki. A Yamahát motorszámba se veszik. Lenézik.
Egyébként van egy fura dolog. Az emberek akiknek itt nálunk abszolúte semmi köze nincs a motorozáshoz. Tehát se véleménye se semmi. Na azok mint ha csak a Kawasakit ismernék. Mikor megkérdezik milyen motorom van rögtön azt kérdik Kawasaki? Mondom miért pont az? Há mer ő csak azt ismeri.
Egyébként meg egyszerű. amiből keveset adnak el abból keveset látsz. Van Pesten bőven Kawasaki. Csak kicsit többet kell itt közlekedni.
nálunk itt vácon 6 db van.és mind az 1.tulajnál 3-4 éve.ez valamit elmond
Egy srácnak van itt Gyálon meg még egy van Vecsésen, egyébként én is csak akkor látok kawát pesten, ha Lime Party van és sietnek át a Hungárián. Nem is baj, az elit az legyen elit.
Köszi!
Mondjuk nekem így is tetszik, de néha rámjön hogy cserélni kellene,nert a 01-es vadabb!
Igen, de akkor cserélned kell az elejében mindent(lámpa,konzolok, levegőrendszer....stb)
Nem vettétek észre, hogy vmi miatt vidéken sokkal nagyobb karizmája van a zöldeknek, mint itt Pesten? H.böszörményben, ahol vettem csak a srác mesélt 5-6 Kawáról. Pesten meg mit lát az ember? gixert meg R-eket...
Egy nagy kérdésem van! A 98' fejidom felcserélhető a 01'-el?