Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem '07-es van, ha 4 és 6 ezer között tartom akkor 5 körül fogyaszt.
Üdv a csapatban Szilárd! Nagyon szép a ruhád, nekem is a fehér a gyengém, de nekem mindenből.
jaa másik, tuti jön a jóidő fórumos srác "kacsorjanika" szerint is mivel neki meg tüzel a kutyája
Egy jó kis 6-ossal 5-6l jörül el lehet járni.
Az,hogy a levegő szűrőbe olajvan az szar ügy mert fel veri a motor az olajat a házba.Cseréld le az olajat ha utána is szar nem kötöttél jó bótot.
háááátt te nem vagy ÉP de köszönjük
ja más... az öregem ma megállapitotta JÖN A JÓIDŐ!--- mert észak felé repültek a vadludak na remélem igaza lesz mert ha nem akkor egész szezont ő tankolja nekem:D mondjuk lehet 2 hét rosszab idő jobb lenne és egy szezon ajándék benzin... franc se tudja meik lenne jobb...
Tesókám, kb 1,5 órája regeltem, eddig a fórumot olvasgattam az első bejegyzéstől hasznos infók után kutatva. Ne szívd má' a zőőőd véremet! Vagy ez egy beavatási ceremónia, hogy ki tökös kawás?

DE tudod mit? Íme a bemutatkozásom:

Szilárd vagyok, 30 éves. Egy áruházat vezetek Csepelen.
A mocim 2006/2. kiadású. Hajdúböszörményben vettem októberben 9200 km-rel, azóta belevertem ca. 3000-et! Durva, főleg azok után, hogy nem ültem mocim 8 éve.
Előtte mim volt? na mim? A másik nagy király: ZXR-400
Utána mim lesz? na, azt a franc se tudja, mert már a 07/08 sem az igazi design szempontjából, az új meg egyenesen okádék! ( mondja ezt egy Kawa fan )

Sisak: Shoei Xr-1000 Cutlass
Csizma: Puma 1000
Kesztyű: Alpinestars Gp Pro
Ruha: Dainese Laguna Seca 2 részes

Ha lesz időm kitöltöm rendesen az adatlapot! Esküszöm, bíró úr! Sajnos még 111 oldalt el szeretnénk olvasni a fórumból, ugyanis ennyi van még hátra..
Üdv a zöld csapatban.
De hát........a reglapod gyenge.
"nemtudjuk kivagy,mit akarsz,és honnan jöttél"
Mujahedin!Apróba nézz be!ZX 10 1.45 mft.
Figyi, mindenki azt hiszi magáról, hogy a legnagyobb Kawa fan, beleértve magamat is. Mindig azt mondtam a Kawám legyen zőőőd, Ferrarim meg piros. De mikor ezt a kis szépséget kitolta a tulaj a garázsból, rögtön tudtam zőőőd ide-zőőőd oda, te öcsém jössz velem haza. Csak kicsit nehéz volt hozzá bőrgúnyát találni, mert a szürke-feketében elpusztul az ember, így maradt a hófehér Dainese LagunaSeca!

Amúgy a zöld ereimben zöld vér csorgadozik!

Ha már ilyen segítőkészek vagytok, aminek nagyon örülök, hadd terheljelek Titeket még egy kérdéssel. 12 van a kicsiben. Kivettem a légszűrőbetétet és tiszta olajos trutyi volt. még jó, hogy a levegő betalált rajta. Mitől lehet olajos? A 7-8 liters fogyasztás emiatt lehetett? Nem nagyon gyilkolom a vasat, 8-9000 fölé ritkán hajtom, mert még csak 2-3000 mentem vele. Kicsit sokallom, persze a tdci Focus után sok, de ilyen 5-6 litereket is hallok. szal' kinek mennyit zabál finoman használva vegyesben?
jaaaa amúgy tolhatnál ki pár dolgot az adatlapodra nem elég h szürke a motorod de még h nem is adsz meg semmit....
Kösssssssszzzzzzzz!
Szeva!

Na jó nem tagadunk ki, de azt tudnod kell, hogy a kék, fekete, naracs kawákat csak azért csinálták, hogy a fényezők megéljenek
Nincs azzal semmi baj! Engem sokkal jobban zavart, hogy nem látom a műszerfalat, ezért kapott egy Fabri plekót.
Egyébként meg nem kell azt annyit nézegetni csak gangolni felfelé
Csáó! Gyertya: 70 299 1622
Szerintetek melyik a jobb ezek közül?

Ferodo Platinum FDB 873P 8490 Ftért
Lucas MCB659SV 8732 Ftért
Üdv mindenkinek. Húúúú de jót motoroztam délután. Teljesen megújultam, felfrissültem, kivirúltam.
Hi Mindenki!

Büszke ZX-6 ( 2006/2 ) tulajként regeltem nálatok. Igaz, titán szürke, de remélem nem utáltok ki érte! Lassan időszerű lenne a BigBang szerint egy nagyszervíz, ami gyertyacserével is jár. Olvastam vhol, talán épp itt, hogy valakinek van egy zsák iX-es NGK-je. Na, abból szeretnék magamnak, nem is akármennyit, hanem rögtön négyet! Ha vki tud róla infót please egy mélt vagy smst ( 20/204-9485 ). Köszi!

És lenne egy kérdésem is hozzátok, tapasztalt fórumozó márkatársaim. Tud vki vmit arról, hogy a 05/05 Ninja műszerfalát, pontosabb a ford.szám. mérőre gondolok ki lehet-e cserélni, a 07/08-ra, mert megőrülök ettől a digitális trutyitól. Valljuk be, nagy melléfogás volt egy ilyet kifejleszteni és beépíteni, kedves KHI!

Üdv Mr. Ninja, én robbantam rátok 1 hete Miklóson a kúton...
Ha pesten vagytok akkor nézzétek meg ha erre jártok.
(Váci út)
Az nagy.
Mi 154cm és 43kg-hoz keresünk.
Mert az enyém nem baszok felülni és kellene valami normális ruha rá.
Az a baj h én is ajándékba kaptam h majd a csajnak jó lesz.
De a csaj baszik felülni úgyhogy eladó.
54kg 165cm
10 ért megkapod.
Magasság, súly?
A cm nem jó.
Pipinek való.
Lemérjem neked?