Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szkráccs db-onként.

Janou84 a fej idom tartóm nem éppen egészséges módon áll és ezt mutatom meg Mujahedinnek vagy aki éppen tud valamit javasolni mit tegyek vele.
Értem. Köszi a választ
párban 1 liter
Nekem az olaj volt 4000 asszem azt a szerelőm hozta a szimeringet vittem én! az meg 4200 volt vmi made in japan cucc volt!
1L száranként vagy párban?
elvileg az új olajal is keményebb lesz mert ami benne van gondolom elvan már égve! az enyémbe 1liter ment! Ha meg keményet akarsz fent kell állítani befelé!
Ezért kérdeztem, mert nemtudtam, hogy az olaj fajtája változtat-e a keménységen. A 250-esem eleje betonkemény volt, igy azt a beállitottságot szoktam meg és ezért szeretném, hogy keményebb legyen.
Attól nem lesz keményebb, ha sűrűbb olaj megy bele, csak a ki, meg a berugózás sebessége változik meg, ahhoz hogy keményítsd, rugót kéne cserélned. Gyári viszkozitásút tegyél bele, szerintem bármelyik olajforgalmazó oldalán meg tudod nézni a viszkozitást meg a mennyiséget. És nem feltétlen az a jobb, ha keményebb.
Az első telóba darabonként mennyo olaj megy? Illetve milyet tanácsos venni bele? Mert nemsoká szimering csere és akkor friss olajat is kap. Ja és az a lényeg, hogy minél keményebb legyen az eleje.
Hello Go!

Amúgy mit kellene látni a képen?
Micsoda?
Mára ennyi, nagyon belassult a feltöltés.
A óráról, hogy lehet leszedni a bejáratásnak a matricáját?
Igen, egy zx12-es srác vitte el.
Szevastóóók. Hát mit mondjak nálunk hétvége hóesés és bazi hideg de ma meg járattam a garázsba,mert már hiányzott a hangja és a látványa .

Mujahedin itt a másik kép
Megnéztem őket
Fasza képek

Ninja sisakoddal mi lett, eladtad?
Hát Pécsett se rózsás a helyzet 1°C
Srácok, tessék figyelni a Fotókat, mert teszek fel annyi képet, mint a szemét, természetesen az én zöld torpedómról.
üdv.
Itt 0.8 fok van.
Maradtam a seggemen...
Attyaég. Ez hihetetlen, hogy ezen a pici országon belűl ilyen időjárási eltérések vannak Itt 14fok volt és teljes napsütés
Én is mentem volna ma nagyon, de meg lettem esketve otthon, hogy a februárt már kibírom. Azt magyarázza meg nekem valaki, hogy itt kínlódik azzal, hogy feltölt egy képet a 6-os kawájáról, ugyanakkor a fórum nem is érdekli.
persze hogyne motoroztam volna!
-1fok meg, szakadó hóba!
Nálunk csak a kocsit lehet rugatni keresztbe!
Szevasztok márkatársak. Jajj de jót motoroztam ebben a gyönyörű tavaszias időben. 55km-t nyomtam le. Valamelyikőtök mocizott még rajtam kivűl?
Igazából a kényelemre meg minőségre gondoltam! Nekem Alpi ruhám van és azért akarok most egy alpi kesztyűt is! új csizma meg majd jővőre :)
Szevasz jlentkezek mondjad mi a helyzet?
Képfeltöltésnél várni kell, néha sokat is, hogy megjelenjenek az adatlapodon. Fent van két kép többször is nálad. Egyébként szinte egymás mellett lakunk Szilárd, remélem mihamarabb találkozunk.