Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ööö nem:D
de csak hogy übereljem a dolgot fehér pamut pléd
Ja még annyi hogy tavaly 3000km-rre volt időm motorozni,3szor voltam pályázni
1-1 órácskát,nagyon silány teljesítmény tudom de sajna ez van
Szia a helyzet az ,hogy ha valaki pályázik az nem azt jelenti,hogy oda agyon hajtani megy ezen sokat lehet vitázni az eu ringre azért megy a motoros,hogy gyarapítsa azt a kis silány tudását.
Utoljára mikor voltam uj gumit tetetem fel előre drágát,mikor haza értem még a szőr nyomok ott voltak rajta.Akkor szerinted űzésröl volt szó?Örkény Pest alatt van az M5-ös le járatnál.
Az hogy kissebkategóriás moccodvan nem lényeg ma már tiszteletben kel tartani a kibaszott trafipaxot,csak néha száguldozunk közúton
kicsikawa ezekután csodálkozol. . .
Nővérem házasodott Orosházára ugyh. már rokoni szál is köt oda !
Nekem kategóriával kisebb gépem van, nem nagyon csavaroghatnánk egyutt(legalább is nem hiszem hogy élveznéd ) viszont láttam hogy eladó a géped! Hát ha sikerülne eltolni az enyémet akkor megnézném szívesen a tiédet mert így a képek alapján nagyon igényesen néz ki! Viszont ha állandóan pályán nyelelgeted..
Hol van ez az EU-ring? lehet az én gyengeségem de tényleg nem ismerem..
Go OFFON vagy?
Ez most nagyon fájt ugye azt tudod. . . .
ööööööööö valójában csak szükség megoldás, anyunak nincs mire tenni a vasalásra váró ruhákat, hát erre rá tudja pakolni csupán ezért van bent a 23 fokban

Hát te?
Kiengedtek?
Hát ez nem gyenge...mindenki egy szobában alszik a mocival . Én meg mehetek ki a gariba ha látni akarom
Estét Fiatalok ! hát... nem látta meg az árnyékát a leveli béka,.... visszabújt aludniiiiii ...... képek mellékelve

perec koma.. --- tiszetleted teszed a kiállitáson márc 11 én ? nagyon fontos lenne hogy igen, mert szükségem lenne a könyvmásolatra amit még fényévekkel ezelőtt beszéltünk

roleeka
olaj: castrol 1 power racing 10w50
olajszűrő: HF 204 (ha ilyen kell 1500 ért tok szerezni neked vagy ha bárkinek kell)
gyertya: ngk cr9eix 2500 / db áron ilyet is tok ha kell;
légszűrő: régi tisztiva...
spray: MOTUL Chain Lube Factory Line
én nem.
innen volt valaki debrecen piac ucta meki?
LieBiNG köszi a helyesbittést ( csak eltalálok valamit egyszer ).
oil: repsol
air filter: k/n
lánc spray: valvolin
gumi: misleny pilot power
Jó estét.
Nekem 6 liter körül bánta...
De összességében pluszban vagyok.

Én a jövőhéten utalom be a gépem egy kis wellness kúrára...
Megérdemli a lelkem...
Én ezeket használom:
Olaj: Motul 5100 10W40
Olajszűrő HF204 de azt mondták a 303as való hozzá.
Láncspray: Castrol Chain Spray O-R
Gyertya, légszűrő: nem tudom
Igen, sejtettem hogy mindenki másra esküszik de kiindulási pontnak jó lesz egy ilyen hozzászólás is!

köszi
Roleka ez vita téma lesz mindenki másra esküszik!
Én olajat a Castrol power1 racinget ajánlom 10W-50
oil szűrő meg csak a gyári számozásű ami asszem 303 de lehet nem ez a pontos, nemtom neki így fejből!
szűrőt meg ki kell mosni hozzá való cuccokkal!
láncspréből én most castrol használok nagyon sokan dicsérték!
elvileg a régebbi tipusoknaka 170-es!
ezeknek már 180/55 a mérete! nézd meg a felnit, rávan irva, asszem 5.5 a 190-es már a 6.0ra jó
Jó estét mindenkinek.

Csatlakozom a gumi témához én úgy tudom,hogy nem igazán jó a 190-es gumma a 6-osra. Gyárilag 170-es van rajt és ezért még ami elmegy az a 180-as. De lehet,hogy nem jól tudom ha igen akkor bocs.
Sziasztok!

Tudom, hogy lerágott csont már, de lusta vagyok visszaolvasni és ezért hálás lennék ha valaki leírná nekem az okosságot.

Tehát, szeretném még a jó idő előtt rendbe szedni a mocit.

Olajcsere, olajszűrő, láncspray, légszűrő, gyertya stb.

'02 kawa zx6r 636 ccm

miből milyet ajánlotok hozzá és, hogy mit érdemes még a szezon előtt elvégezni rajta (karbi szinkron stb.) ?

előre is köszi és bocs hogyha már a könyökötökön jön ki
Értem!
Lehet túlságosan széles is a 190-es a 6os Kawákra!
Maradok én is a 180-asnál!
nem jó rá ez a gumi nagyon behuzza az alaját! jól néz ki meg minden mert széles! számomra nem jó ez a méret :) nemtok pontos magyarázatot adni.
ha 180/55 lenne nem szedném le mert nagyon jó ez a gumi, puha és nagyon gyorsan melegszik, persze tapad is!
Én jelen pillanatban a két komponensen gumikat nézegetem mint pl. a Pirelli Diablo Corsa és a Metzeler gumikat!
Jelen pillanatban is Metzeler gumik vannak a mocin!