Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi,

nem sokat tudok róla mondani, mert kb 2 hónapot használtam és összehasonlítási alapom sincs. ez az első kesztyűm. a két hónap alatt derekasan helytállt esőben, szélben, hidegben. Mikor megvettem még nagyon az Alpine-hoz húzott a szívem, de az eladók a Pardinál tettek róla, hogy ne nagyon kelljen arra mennem többet.

Ott akartam megvenni az összes cuccot. elég határozatlan voltam és pechemre 3 csizmát is felpróbáltam. az eladó meg elkezdte húzgálni a száját, meg tette a kollégáinak a megjegyzéseket... Ez itt a reklám helye volt.

Igazából nem tudom milyen infokra a gondolsz. Kérdezz bátran! Perec még nem volt vele, az utcát meg frankón bírja.
én má megtettem a dógom, mostmá pixis kezébe van a döntés
neked meg lenne más dógod minthogy itt kelletlenkedsz
ne rontsd már korán reggel a levegőt
MZ/ LieBing jelentkezzzzz......
Oké akkor csinálok úgyis képet róla.
Ha egyenesben lenne a kormány jobban előjönne.
Há mi a fej idom színe és a tartó csúfos helyzete .
Mi?
Múltkor amiről beszélgettünk. ,
Némmá milyen bukó vagyok. Én is köszöntelek szilárd itt a Kawa szentélyben.
Szevasz Szilárd Én is kösz9ntelek itt csak a hétvégén én eltüntem :)
De Te vagy az emberem, mesélj nekem az alpi gppro-rol most akarok venni én is (pontosabban szombaton akartam csak nem volt időm :( )
Grat a paripához szép annak ellenére is hogy nem züd :)
Kösszi szdbmw akkor már értem,hogy miért is szarakodik a lámpám . De tényleg nincs benne és meglepő módon minden flottul mükszik a lámpám kivéve.
Csak rossz irányba húztad?

"Ne félj malacka, nem hagyom, hogy bántsanak!"

Semmi extra.
Vége a hétvégének és holnap meló.
Ennyi.
Veled?
Fogta a farkát mi?
igen! én fogtam a kötelet!

pff... a többiek...
oszt miúságvan? mocca?
pff..főböllér.
Szevassz főböllér.
Szasztok 6osok!
Sajna a fékbetétek nincsenek fennt az oldalon csak hogy van. De majd érdeklődöm akkor náluk. Köszönöm az infot.
www.kelomotor.hu
Hátulra ne vegyél drága betétet, nincsen rá szükség.
Mujahedin Mester!
Hol sikerült hozzájutnod 13ért? link? Amúgy nekem teljes garnitúra kellene. 2 pár első és 1 pár hátsó. Csak most már nézem hol kellene megvenni meg milyet. Utánnajárok kb. 5 helyen és aztán választok
Szerintem meg nyomozhatnál tovább és kereshetnél olcsóbb sinter-t.
Én a teljes garnitúrát 13-ért vettem.
És már túlvagyunk 15000km-en.