Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ma elmentem motorozni és sikerült is lerobbanni! Szerencsére haver nem lakott messze (hozott szerszámot) és az út szélén sikerült szétszedni, kiderült, h beszart a benzinpumpám! A csapról direktbe rákötöttem a karbira a benzincsövet és ment (ugyan úgy mintha nem lenne semmi baja, persze teli tankal. A kérdés az lenne, hogy szerintetek ez okozhat vmit, ha nem cserélném ki egyből vagy így nem nagyon kéne használni? Válaszotok előre is köszönöm.
Csövi Torpedó!
Látom Te is Békési vagy és van egy szexi kis Ninjád
Utcán szoktál vele hosszabb túrákra járni? Vagy csak pályára használod nagyrészt? Melyik pályákon szoktál virgonckodni?
Ahogy az előbb is írta valaki,kisebb fordulaton nyomatékosabb lesz/persze nem +30%!/,a hangja viszont erőteljesebb,szebb.Csak azt vizsgán nem szeretik!Elvileg amúgy sem mehetne át egy olyan dob sem,amelyikben nincs benne az E jelzés!Ha meg még hangos is ............!?!De ha megvan a gyári is,az a legjobb,mert akkor vizsgára azt feldobod és mehet!Szerintem 10 centit elég ha levágsz,az úgy éppen elég kemény lesz!
igen,mert megittam! ! ! ! a csajok és a köcsögök dolga ezt pótolni,,,szóval kis csillagom huzzál a boltba azt patikára vedd tele a hűtőt,azt dugulj be...különben neked
9363 nem gyári dob és csak kb 10-15cm akarok levágni.Sztem az nem sok és ahogy haverral beszélgettük teljesítményben semmi változás nem lenne (gondoljuk mi) de a hangja az ütősebb lenne .
igen és ez hogy lehet? elfogyott a sör!
te akartad!
szerintem a csajod volt csak félre rakta mindegy elöttem egy bukott buzi vagy és próbáltál megrontani egy családos apát,,,feljelentelek azt buzulhatol a siten...addig meg a csajodat barból........inkább mint egy idegen ,nem?ezzel is neked teszek jót,nehogy már megsértődj,de köcsög vagy...hát ilyet,az ember őszintén segít at ezt kapja
ez nem igaz te húztad a kezem a seggedre!
én aszittem kamerásmobilt kapok bariból!
na,megint kezded és jössz a hisztiddel,olyan vagy.....
társasában mindenkivel ezt akarod elhitetni,hogy felettem rendelkezel,aztán meg mint pincsi kutya ülve olyan vagy mikor kettesben vagyunk....nem sebesség fokozat.....akkor meg szépeket mondol,,,,most miért nem?
ÍÍÍ...
Baszod, ez tényleg szar ügy.

Nem lennék a helyedben.
áhhh,nagyon vigyázz vele,,,,csajával állt melletem,közben meg a seggem fogdozza,azt hitem a csaj,megfogom a fogdozó kezet,hát erre érzem nem igazaán nőies...lenézek és a kar abban a buzi pereckirályban végződött....ronda ügy,de igaz.....
perikira ez az új neve
asszony! szépen beszélj vendégségben te mocskos szajha!
mer hazazavarlak!
Ööööö... Izé... De legalább a kapcsolatunkban nem én vagyok a köcsög.
.
a vidin is látszott hogy te loholksz utánam de hiába!
rajtad vagyok mint makkomon a szád
Ezért követett engem a ringen mi?
Kis buzi...
Én meg ott hajlongok a motoron.
Nem véletlenül ül pucsítós motoron mi?.
üldöz a multam!
már a nőmet szeretem nem téged! tessék ezt elfogadni
és ne gyere mindenhova utánam!
hat az nagy kár
nem lennék a helyébe...
nem,nem kis buzi,koloszális....a barátnője csak álca


disznóvágáson figyeltem hogy ne kerüljön mögém
szerintem miatta van ennyi buzi

Kis buzi?
te vagy besértődve,mert lebuziztalak....
Szerintem is fasza gyerek.
Kár, hogy megválik a gépétől.
lehet besértődött amiért nem ment vele senki motorozni a végefelé de CSAK azért mert nem volt jó időpont! jó csávó!
Fasza a palik szerelik a mocit! A nő meg lapátol meg talicskázik!
Így kell ezt csinálni