Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia LieBiNG!

El tudnád mesélni hogy lehet "ujjá" varázsolni a plexit?
Jól néz ki igy feketén. Ja és nagyon szupii a kulcstartód
Nekem fekete belül.
Nekem a volt 250-esén volt a merevitő elhajolva, mert megfektették egyszer. Én visszakalapáltam és jobb lett utána.
Ja bocs az offolásért
Igen ez tökéletes. Köszönöm.
Egyébként hajszáleltéréssel de van különbség. Mondjuk már amugy is tárgytalan lett a karbonbetét, a fogamra kell költekezzek Sikeresen kitört az egyik első fogam ma és nem épp 5-10E lesz a javittatása Kéthete a szemüvegkeretem tört el, akkor arra kellett költenem. Én már megutáltam 2009-et Lenne egy pár dolog amit megszeretnék venni a mocira, erre ilyen marhaságokra kell költenem. Forr az agyvizem
Biztos, hogy nem a motor végsebességétől lapult le, meg az is, hogy bontóban 27000, ha kapsz, de nem kapsz újonnan meg csillagászati.
Értem, az nagyon jó igazából kiváncsi voltam a véleményedre-véleményetekre. Lehet ,hogy akié volt esett és direkt alakított ilyen módon a tartókon elképzelhető? Haverom ma nézte és Ő erre tippelt azt is mondta ,hogy inkább ne bántsam de mondom azért megkérdezlek titeke is mi a vélemény.
Ha úgy hagyod, idővel elrepednek az idomok a feszülségtől.
Ha kalapálod, lehet rosszabb lesz....
Nincsen jó döntés.
Csumi. képzeljétek mennyire hülye vagyok most vettem észre a moci fejidom merevittőjén,hogy eléggé jobbra dől. Sztetek vissza kalapáljam vagy haggyam a picsbe.
Értelek!Rendben van és igaz is!
Itt olyan dolgokról beszélek Pl: Van egy olajfolt a felnin, nem jön le felnitisztítóval, nekiesel durva szivaccsal vagy valami oldószerrel és kifakul egy foltban... Lehet egy csomó dolog ami bántja a szemed, azt hiszed de jó megoldást tudsz, aztán túlhajlik, letörik, kifakul, nem lesz szimetrikus, beletörik, feleslegesen szereled szét ezért utána nem tömít......stb. Gondold ár egy párszor mielőtt akármibe belenyúlsz...
Ez a kép megfelelő lesz Szkráccs?
Mondjuk rengeteg jó szerszám áll rendelkezésemre szerencsére!
igen, szerintem benne van.. általában benne szokott lenni..

LX
Persze ami túl bonyolúlt vagy profi szerszámot igényelő munka ami nekem pl. nem áll rendelkezésemre akkor azt inkább egy megbízható szerelőre bízom!
Lehet igazad van Mujahedin!De én annyit hozzáfúznék,hogy utálom a barkács,kontár szerelőket!Soha nem kókányolok!
Akarom mondani, nagy jelentősséggel NEM bíró dolgok......
Sokszor a szemedben hibának tűnö, de nagy jelentősséggel bíró dolgok javítgatása(barkácsolása), csak rosszabb eredményhez vezethet.
9363!
Nem értelek igazán!Hogy is mondod?
És abba benne van ugye a tankvédő is....?
ddt500...nagyonszépen köszönöm neked...várom az infót
Ahoz is van ugyan ennyi a komplett.
ja nem kell ne haragudj csak akkor kb olyan mint az enyém, szóval feles megvennem! Neki lehet állni sok vizzel, nagyon befog mattulni paráztam is, na mondom ennek lőtek, aztán a polir cucc és full tiszta lett és jól átlátható!
En nem mernek nekiallni papirokkal, de nyilvan meg lehet csinalni. Eszerint nem kell, nem baj. Nyilvan olyan ember venne meg, akinek egyaltalan nincs plexi a motorjan es kell neki.