Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hudsonnal mivan?
Szerintem hp-t nem fogsz nyerni.

Barátom busán kipakolta és annyi változott, hogy lejjebb harap.
M0 80-237 rendőr megállít 100 Euro, tűz kakucsring.
Sziasztok!

Kicsit lehangoló story,de tanulságos! Ismerős nem túl régi története,a lakotterületről és a traffiról! Motorozás,lakot terület (108), rendőr, bemér, megállít, csekk :100.000ft.....................
Nagyon vigyázzatok!

az enyém is így fog járni jövőhéten csak hosszabb marad!
szerinted van értelme powercomander nélkül kivenni a katalizátort a lóerőket remélve?
Mit csinál a szőke nő, ha már a nyakáig ér a viz?




Kézen áll, hogy csak a bokájáig érjen.
Mit mond a férfi a vérző orrú nőnek?

Semmit......


Már kétszer elmondta.

Perectuning. Jeee.
Ez a gyári dob rajta?!?Abból akarsz kivágni?Én az enyémből/Akra carbon/ most vágattam ki 11 cm-t,jóval erősebb lett a hangja!És valóban,ha túl sokat vágsz ki belőle,akkor aránytalan lesz a motorhoz.Szerintem akkor szép,ha a pufó vége,tehát a pipa a legvégén a gumi/kerék/ széléig ér!Láttam már sok minire vágott dobot,amelyek ugyanolyan aránytalanok voltak, mint a hosszú gyári!Az ilyet nevezik úgy,hogy átesett a ló másik oldalára!
12r topikba menj be! ott van hogy rövideitettek egy kicsit és hogy vége felé nem az igazi a motor! olvass ott vissza 1-2 oldalt
LieBiNG annyira drasztikussan nem akarom csak kb egy 15 cm-ert
Ja ja műszakin bocs... akkor azt mondod,hogy utána csináljam meg
mértne engednék át? de szerintem nem mutatna jól rajta, mert nagy motor és hosszú! nem lesz arányos! De a Te motorod :)
Mármint műszaki vizsgán?!?Nem biztos!Ha nincs ismerős nem valószínű!Inkább utána csináld.
Bizony, Ti mind hülyék voltatok ma. Sokan kint is voltak ma géppel.
Azt a tervem még részben nem adtam fel de nem.. mini dobot akarok belőle csinálni csak azt nem tudom,hogy forgalmin átt engedik-e ,
Az enyém még téli álmot alszik ápr.1éig.(id.ki van vonva f.-bol)
Mit akarsz vele tenni? Még mindig két oldalasat akarsz?
Segítsetek dönteni. Át akarom alakítani a dobomat de áprilisba viszem a gépet forgalmira sztetek várjak addig vagy nem kötnek bele.
Énse mentem ma de holnap se fogok! :)
Asszem még februárba nem jön elő a vas! Hacsk drasztikus időjárásváltozás nem lesz!
Akkor én hülye vagyok . Én sem mentem ma inkább mentem zsugázni ismerőshöz .
Ha a szobába felülök rá, az ér?
Majd szombaton!

Ma asszem elb*szom az időt mással