Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felejtős. A kuplungnak egy max. fél centis szakaszon kell fognia. A teljes behúzás meg a kiengedés között legalább 4cm van.
Muszály holtjátéknak lennie.
Tehát 1-1.5cm a kar és markolat közti táv Előbb nem volt 100%-osan érthető
Én úgy tudom, hogy úgy a legmegfelelőbb a beállitása a kuplungnak hogy amikor engeded kifele kb 1-1.5cm-nél kell érezned, hogy indulni kezd a motor. Teljesen összezárnia pedig akkor ha már teljesen elengedted a kart.
Tekergesd meg. Elvileg 2 helyen is lehet állítani.
2-3mm megvan,de ezt tudtam!Csúszni nem csúszik,csak kicsit fent vagy kint fog.
A karon legyen 2-3 mm. holtjáték.És ne csússzon.Más nem számít!
Egy 98-99-es ZX6 Kawának mikor megfelelő a kuplungja,hol kezd el fogni lassú kiengedés mellett?
Olyanok vagyunk mint az alkoholisták az elvonón beszélgets közben.

Sziasztok...
Zoli vagyok, motorfüggő....
Négy hónapja nem mentem motorral....

De ma megtörtem és gurultam 30km-t.
Vigyázz este kine takarózzon mert asztán veheted neki a neocitránt
Szevasztok!
Ma sikerült kerülnöm pár karikát a mocival!30km-t sikerült menni!
Szia, 20ezer lenne. Vadonat uj, dobozban van. A nem-indexest 14-ert odaadom.
Helo, megneztem. A plexi teljes feluleten rajta vannak azok a nagyon finom pokhalo szeru karcok, melyek minden plexi eseteben megjelennek 2-3 honap utan es minden autoszelvedon is nehany ev utan. Ezt leszamitva egyetlen nagyon halvany mechanikai serules lathato, egy pici foltban, persze kozepen. Nomal viszonyok kozott egyik sem veheto eszre, csak kozvetlen kozelrol, eros fenynel latszanak es csak teljesen tisztan. Konnyen eszreveheto karc vagy repedes nincs rajta. Nekem ez volt a motoromon senki nem mondta, hogy csuf lenne, nem lehetett a hibakat eszrevenni es menet kozben sem zavart, eszrevehetetlen. Aiszen az elso nehany bogarfos mar ugyis mindent eltakar. Ennel pontosabban nem tudom megfogalmazni. Ez egy jo allapotu hasznalt plexi. Nem hibatlan. A 6 darab gumipuca a szelebe nincs meg hozza.
Ez meg mi?
Levélnehezék?
És hamár ennyire belejöttem megkérdezlek Titeket h a becsúszóm ha olajos,mennyibe kerülhet egy szimmeringcsere?
És tudtok e , aki ezt meg tudná nekem nem túl borsos áron csinálni?
Apropó hamár téli képek...
Sziasztok!
Kawasaki bőrkabát S-es méretben!
Irányár 10000Ft
Téliesittés elött picit szétszedtük a vasat. Haveron szervizelte.

Fehércápa380 a hátsó lámpa (Indexes) mennyibe fáj?.
Pfff az a nagyméretűkiskézifegyver Már herótom van ettől a kibeb@§zott időtől
Igen jó!
Soha nem fogok motorozni az idén
Esik a buzi hó és tiszta fehér minden már
oké megköszönném! De asszem a műszerfal nem kell max a plexi mert most új kesztyűt veszek ami minimum 40-venbe fáj! meg sportbetétet!
Piliscsaba, Pest megye. Megnézem a pelxit Neked, hogy milyen. Holnap megpróbálom szavakba önteni, hogy ne kelljen hiaba utazni, legyel lehetőseged dönteni. Arra gondoltam, hogy a műszerfalat és a plexit együtt 50ért odaadom. Ha csak a plexi kell, akkor 10-et kérnék érte (de még megnézem az állapotát).
Tetszenek ezek az indexek, de engem asszem csak a plexi érdekelne ha jó állapotban van! Merre felé lax? Én Kőszeg!
Nemtok árat mondani és nem is szeretek így ha Én veszek :)
Nem jelent meg az egyik kép
Szóval az index:
A gyári plexit le semm mostam, tiszta bogár most is. Úgy emlekszem szép állapotban volt, de ebben lehetetlen lenne neten megegyezni, latnod kene. Ha megfelelne, mennyit adnál érte?

Az index és féklámpa: