Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azzal kezdeném, hogy az üzemanyagrendszert átpucolom. Karburátorsor le, ultrahangos mosás. Friss benzin bele, nyilván friss olaj, szűrő...AC pumpával direktben felpumpáltatnám az úszóházakat indítás előtt. Valamelyik típusnál, hatosoknál is van ilyen funkció. Gyújtáson fokozatban start gombot nyomod, akkor direktben nyomat az AC.
Nem eszi és a váltó ezzel a legfinomabb. Olyan nagy különbségek nincsenek, nyilván szinte minden ilyen kategóriás olaj megfelel ezeknek a motoroknak, de nekem ezen szempontok alapján ez jött be.
Es mi a tortenet? Se kep se hang? Akkor gondolom benzin is "friss" . Erdmes biztositekot ,relet megnezni netan a kabelkoteget nem-e vmi megragta stb.
Aku új. Gyertyát cseréltem.
Szia,mivel nem irtad ,h akkut neztel-e igy gondolom az az elso .
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni. Van ágy Kawa zx6r em. 3 éve volt beinditva utoljára most nem indul. Valakinek ótlete?
valakinek ötlete?
Keresek eladó első radiális féknyergeket.. Email publikus. Köszönöm.
üdv. érdeklődnék valakinek esetleg nem lenne eladó túlnyomás szelep 1996os zx6r-hez?
Èrtem köszi a valàszt:)A Mol mièrt annyira jó...màrmint miben lehet èszrevveni?
Én használtam a hetesbe Motul 7100-et, de 20W-set nem ajánlom. 10W-40, 10W-50. Nem éreztem túl sok extrát, a váltó közepesen kemény volt tőle. Váltottam Mol-ra, eddig ez a legjobb.
Jó esetben te savazod fel az új akksit, másmilyet nem vennék. Ha 14-ért kapsz Yuasát, akkor megvenném, én 20 alatt nem láttam az enyémbe.
Nekem Hondába 7 éves az aksim kíváncsi leszek meddig lesz jó !
Még a gyári van benne.
Előtte 3 évente cserélnem kellett volt amelyik 2 évet se bírt ki .
Ami nem gyári az szart se ér ...!
Autó nem moci .
Figyelmetlenség. Sajnálatos dolog. Írtam részben errõl egy éve egy tanulmányt, pont a minap olvastam el ùjra...
A másik topikba írt hozzászólásodra a válaszom: "Hurrá! "
Ez nálam is így volt. Imádom a hangját. Haverok is mind azt mondják hogy kegyetlenül szól vele
Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, van egy Kawa színű bőrruhám olcsón eladó.
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...

köszi
Gy
A Japán motorok gyári aksijaik az esetek 99%-ban szinte "örök életűek". 2008-ban amikor a 04-est megvettem úgy le volt merülve az aksija, hogy se kép se hang. Bebikáztuk, mentem vele egy kicsit majd 2011-ben ugyan ezzel az aksival adtam el a gépet. Sose volt töltőn, télen nem indítgattam.
Egyébként nekem a gyári 9 éves, nem is Yuasa, hanem a furukava battery, de azt mondják az egy soron készül.
Agónál egyszer azt néztük, hogy a motorban lévő gyári Yuasa nem ugyan olyan mint amit utólag meg tudsz venni. Hiába ugyan azok az adatai.
A gyári aksi nehezebb volt.
Yuasa!

Nekem idén 9 éves!

Persze gondozni kell.
10w40.
Hali.Mi a vèlemènyetek a Motul olajakról?Eddig repsolt hasznàltam,de ki szeretnèm próbàlni ,mert szinte csak jót olvasok róla.Motul 7100 10w 40 -et nèztem ki...làttam van belőle 20w-50 is ti melyikre voksoltok?
Nekem a yuasa akksi màr 7 èves de mèg bìrja szerintem ez a szezon belefèr:)
Óóóó igen ! imádom ! nagyon komoly hangja van !
minden tiszteletem az övé !
első Kawán is ilyen volt nekem! nem volt kérdés hogy milyen dobot vegyek ! volt hogy megáltúnk és többször oda jöttek hogy milyen dob van a gépen.
Árpi bácsi féle kipufogónak van ám hangja rendesen :) Főleg a gyári után.
Tegnap ránéztem a Yuasa YTX9-BS akkura, most 14200 körül van.
Azt láttam, hogy nincs felsavazva.
Unibat-ot Te savaztad fel?
Ennyivel többet azért megérné fizetni, vagy gyakorlatilag egyforma a két akku?