Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"van-e okotok nem kibékülve lenni vele" ez jóóóó
Köszi a segítséget!
Nekem a raptor dobom nagyon hangos. Tavaly Pesten így is 4-5ször rám húzták, kíváncsi lennek gyári dobbal milyen lenne az átlag.
Hali !
Nekem van gyári dobom szerintem azzal is jó hangja van !
De azért a sportdoboknak jobb a hangja !
Meg persze élete ment, mert mindenki hallja !
Szerintem nincs. Én is kerestem már rajta. Gondozásmenteset jó esetben úgy veszed, hogy szárazon, te savazod fel, onnan ketyeg az élettartam.
Az akkumulátoron fel van tüntetve a gyártás valahol?
Nem akartam hajtépős szmájlit, félrenyomtam.
Krissz, ezennel hivatalosan, írásban megígérem, hogy ha megunom a dübörgő dobomat, akkor Téged kereslek meg először ez ügyben.
Jaaaaaajjjjj, nagyon örülök a hírnek. A gerincprotektornak külön örülök, mi sem motorozunk már anélkül. Nyugodt is lehetsz, én is nyugodt vagyok már.
Sejtem, hogy mi a "gond" a nadrággal, de küldd csak a képet, szívesen megnézem, hogy van-e okotok nem kibékülve lenni vele. Ejjj, de jól megcsavartam ezt a mondatot. Nyugi, én majd kizárólag szakmai szemmel nézem az asszonykád fenekét.
Én világ életemben jó szándékú gyerek voltam, csak mire a szándékom végére értem, arra rossz lett Tehát, ha meguntad a dübörgő dobodat, akkor adok helyette egy gyárit. Szerintem így korrekt

Amúgy mindig korán kelek, de most mentünk ruhát venni Adélnak.
Remélem örülsz! Nagykanizsán sikerült egy nagyon szép darabot kifogni, szinte alig használt. Meg kapott mellé egy Dainese gerinc páncélt is. Így már nyugodt vagyok.
Viszont nem vagyunk kibékülve a nadrág résszel, úgyhogy ebben szeretnénk egy kis tanácsot kérni. Majd hétvégén küldök róla képet, hogy milyen felvéve. Arra lennék kíváncsi,hogy rajtad is úgy áll e a ruha, mint rajta. Facen elküldöm, mert mégsem teszem közszemlére az asszony fenekét
Ha 6 évet kibír, akkor tuti azt veszem meg. De már 4-el is megelégednék. Télen a 12-15 fokos garázsban áll, meg rendszeresen el is indítom. Köszi az infót!
Köszi !
Gyárilag Yuasát kapnak a Kawák.
A közlekedési lámpa méretű irányjelzőről meg annyit, hogy nem véletlen akkora, amekkora. Azzal a nagy foncsorral észre lehet venni, hogy működik, a led meg egy kis pontban világít, hiába erős a fénye, észrevehetetlen... A dizájn nyilván relatív, kinek mi tetszik, de véleményem szerint a kis ledes max dísznek jó, funkcióját pont nem tölti be.
Nem érdemes Yuasára kiadni 20eft-t, nem fog 2szer annyit bírni, mint egy 10eft-s Unibat. Én az utóbbit hatodik éve használom, most kezd már gyengülni, de még ezt az évet kibírná. 10 500-ért vettem Fehérváron.
Üdv mindenkinek!
Ahogy én tudom, a 636-os topikosok is ide járnak.
Érdeklődnék, hogy tud-e valaki emberi áron 03-04-es zx636-os elejét?
Nagyjából alsó villahíd, a két villa, első féknyergek (lehetőleg a kettőt összekötő fékcsővel), első sárvédő, első kerék tengely.
Nem kevés cucc, nem olcsó, de megközelítő árakra lenne szükségem, hogy érdemes "itthon" vadászni, vagy érdemesebb ebay-en vadászni?
Segítséget előre is köszönöm.
Nem is kell! Mindenkinek a sajátja a legszebb, és ez így van rendjén.
Õõõõõ...
Elõszõr is: mégis mi a fenét csinálsz Te vasárnap 7.20-kor? Ménem' alszol?
Aztán meg, sajnos csak most nézem a hozzászólásodat, és saaaaajnos úgy látom, hogy ma már nem érsz ide. Szerintem. Jaaaajjj, rettentõen sajnálom... Így sajnos kénytelen vagyok megtartani ezt a kéményt, és õszintén, alig várom, hogy az Osztrák túra alkalmával csorgasd a nyálad a szépséges hangjára.
Egyébként igazán kedves Tõled, hogy próbálsz megszabadítani a gonosztól.
(nincs gyári dobom )
Jó reggelt!
Tudtam, hogy nem fog egyezni a véleményünk, a gyári fétised miatt
De akkor pattintsd le azt a Mivv dobot a gépedről, aztán elugrom érte még ma és megszabadítalak tőle! Jobb lesz így mindenkinek (nekem meg főleg)
Skacok abban,hogy melyik jobb gyári nem gyári soha nem lesz egyetértés az már biztos , .
enyém Yuasa YTX9-BS
Egyetértünk szuper !
Hát nem gyönyörű !
Gyári !
A legnagyobb problémám nekem is az, hogy baromira nem látszik. Az egyik barátomnak olyan hatosa van, mint a Tied ('98-as) mini indexekkel, és sosem láttam idõben, hogy irányt jelez. Míg mondjuk az elõtte motorozò uram gyári indexeit tökéletesen láttam.
A másik problémám, hogy szerintem nem is illik a motorhoz. A mi motorjaink nem "napjaink ropimotorja". Nem akkora, mint egy bicikli, éppen ezért illik hozzá a nagy index, és nem mutat jól a kicsi. Szerintem.
Ja, meg gyári fétisem van, szóval nekem semmi sem jó, ami nem gyári...
Nekem E jeles led indexeim vannak és baromi jól világít szerintem.
Ha nem vesznek észre, hogy ott állok, akkor tök mindegy, hogy milyen indexem van. Úgyis ki fog vasalni. Mondjuk én már ledes hátsókkal vettem, első meg nem is volt, mert idomsérülten került hozzám a gép.

Akku téma engem is érdekel, mert ezt a szezont már nem kínlódom végig. Szóval ha tudtok valami tutit jó áron, osszátok meg velem is kérlek
milyen a gyári aksi ?
Hát én nem tudom hallod nekem van lámpába integrált is egy szezonon keresztül azt használtam és valljuk be az már tényleg szélsőséges mivel ugye a helyzetjelző ill. fékezéskor lehet,hogy nem látszik DE és ez biztos még verőfényes napsütésben is látszik mint állat. Ismerősöm jött mögöttem kocsival és simán látta,hogy villog az index.
Azért vissza raktam az indexeket ,mert hát azért jobb félni mint megijedni
csak a gyári