Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aze lett piros, mert nekem igy tökeletes
vagy mint ddt-é volt a 10.esen aranyra na az már ütős lett volna
Mír nem zőődre
Háááát te tudod DE ..........
unalmas volt a gyari fenyezes, igy dögösseb
Talán azért, hogy piros legyen?
miért kellet lefújni?
Sziasztok, a mai nap termese, lefujtam a hatso kereket
Gyönyörű , ,

Nem nem te hanem Pancsi
Na ma végre motoroztam hosszú idő után. Sikerült összerakni a Pancsit amit még Édesapámnak ajándékoztam darabokban. Nem úgy húz mit a hatszázas, de élmény ezzel is motorozni
3 év alatt jött össze a Kawa ára hitelt nem birok fizetni mellette,
Vagy ha hitel van akkor nem tudnék motorozni csak nagyon keveset.
Hidd l tudom hogy milyen amikor hónapról hónapra pakolsz félre vagy mint én nyögöm minden hónapba .
Sokan akik kapják a bringát vagy milliomosok azok ezt nem értik meg,hogy milyen az amikor TE dolgozol vér verítékkel meg a bringáért és óvod becsülöd ők meg gyilkolják.
Hát ez jutott nekünk sajna de én büszke vagyok rá ,hogy egy Komártól eljutottam idáig önerőből és senki nem dugdosta a pénzt ,hogy na itt van vegyél motort öcsém.

Nyugodtan vállon veregetheted magad ezért
rohadt sokat sokat dolgoztam meg sporoltam
En közepsilus voltam, mikor eldöntöttem ninja,megvettem lehet ket honapja, de szeretem
Ja néztem én is jól választott a srác .
Zx7R-t is akartam de úgy hozta a sors ,hogy a mostani 04 636 jött haza velem és nem nagyon bántam meg
Nem tudom nekem nagyon nem tetszenek az uj Kawák.
De ez beszarás milyen gyönyörű
nekem ami nagyon bejön kawáék nakedje 14-es Z1000 baszott jó gép. Simán megy a power slide vele ha akarod ha nem és SZTEM úgy néz ki mint egy dög ami épp ölni készül és ha rá ülsz szinte azt is akarja de nem úgy mint a Tl1000R sport V2 hanem ,hogy érezd a törődést
A 2004.után gyártott sportmotorok többsége nem jön be.
Az új Transformer stílusú nakedek meg kimondottan csúnyák!
Őszinte leszek nekem tök mindegy milyen márka csak 2 kereke legyen és bassza fel az adrenalinom
Jobban tetszik a régebbi.
Ha nem a Kawa lenne akkor biztos hogy egy ilyenem lenne.
nekem nem nekem a K5 1000 , ,
Azér egy ilyet bevállalnék tetszik!
Cső

Az olaj csere 6000 km-de mint ahogy Carlo77 is írja 5000km után nem árt .
én személy szerint 4000 km nél is szoktam nehogy baj legyen
ja és csak is Motul 5100-t.
egypár olaj márkát kipróbáltam de egyik szar volt a másik meg még szarabb így pár év tapasztalatából marad a Motul mer az olaj .
mer a kawának lelke van e a gixxör meg tucat bringa
, , ,
Az nem rossz.