Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

21+posta
mennyi?
Hàt az a helyzet,hogy talàltam egy 2 éves hirdetést és azt hìvtam fel...Az a baj ,hogy mikor beszéltem a sràccal,mondta hogy nem foglalkozik màr ilyesmivel,mert rengeteg rajtamaradt,de annyira rìttam hogy kell hogy megesett rajtam a szìve és elintézte:)Egyébként ha jol emlékszem csehorszàgba gyártjàk le neki ezt pl Targa sablon alapjàn.Ha gondolod ìrok neki,hogy téged is érdekelne,de nem akarom ide ki ìrni a szàmàt,mivel mondom nekem sem ment egyszerüen a dolog:/
Honnan , már kerestem de ritka és egy el is viszik a bontokból
Elvileg felpattintom a hàtsó ülés helyére.
Bontás fúrás nélkül rögzíthető?
Nem hàla istennek sikerült itthoni megoldàst talàlni!:)
Í-bély?
màr csak fényezni kell:)
Hosszú keresgélés,és utàna jàràs utàn végre kész az üléspúpom:))
Olyan érdekelne, hogy az olajat le e engedjem, meg kell e uj hengerfejpakolas, esetleg par tipp.azt tudom hol van, meg hogy nézz ki, de sajna még nem csináltam
Van esetleg olyan oldal ami segetene nekem ebben, youtubon talaltam ezt azt, de ez a modell mi nekem van, olyaat sajna nem.koszi
Ezek a motorok miért nem hidrotőkések.
Ezt en is megtennem, de sajna itt egy szerelo orabere 18 000 forintra jön ki, nameg jobb ha maga csinalja az ember, végülis az én motorom. Nem?
Relatív kinek mi a nehéz ,

Én személy szerint nem bízom a véletlenre ezért elviszem a szerelőmhöz ő legalább ezt tanulta
Amugy ha magam szeretném beállítani a szelepeket otthon nehéz lenne?
Végre kisutott a nap
A gazdájának adnék egy 5 év letöltendőt
Érdekes a hátsó kerék kimaradt
Ez vagy beteg vagy legalább is nem normális tuti , ,
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-8193
189

re666 nem ám te is eddig fajulsz vazze , ,
vagy rózsaszínre
Az enyém is át lett festve a motor színére előtte kigörgőztettem fele súly sem kell rá azóta pedig nem látszott sérültnek.
Jól van jól van nyugi , micsak alternatívákat írtunk ne kapd fel a vizet , ,
Jó ez.