Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2.4 jtd 200 lo
milyen motor benzin?
az olasz se rossz,leköt
De a mottóm autóba német,motorba japán.
a 159 jól néz ki.
azok jo gepek, nekem most alfa romeom van 159sw
ja 96-os
Passatod van?
Most eneos van benne.
Én meg TDI Passatba
5000 km-el számolni is könyebb
Hat majd odafigyelek,oszt megosztom veletek. Mondjuk en meg a Castrolrol annyira rosszat nem hallotam,de majd kiderul. Eddig csak VW Poloba raktam.
Én is 5000 kilométerenként cserélem (majd) VAGY 1 év után. Tehát ha szezonban nem mentem 5000 kilométert, akkor is lecserélem tavasszal, a szezon előtt.
Ezt 636 fórumról lőttemNem ilyeszgetni akartalak: Csereerett igen.... Eloszor elkezdte kidobalni a 3,4. fokozatokat, egyre surubben. Aztan mar a kettest is. Szetszedtek, a kuplung tropa, valto szinten. A leptetovillak kegyetlen mod megvannak kopva, mindharom. Valamint az emlitett fokozatok fogaskerekparjai is. De nem csak azok, minden fogaskerekpar eleg szepen... 28E KM van a gepben, s hogy mennyi lesz azt nem tudom, mert nincs hozza valto.... Elvetve ami van 1-2 bontoba, az kb. hasonlo mod szet van rugva mint az enyem.
Minden szerelo azt mondja, hogy szeriahiba a 05/06 -os hatosnal. Legalabbis 10/6 nal elojon.A tiéd szerinte már nem esik bele a hibás szériába.
6000 Km a hivatalos
Én 5000-ként cserélem úgy hogy az utolsó csere a téli álom előtt legyen közvetlen.
Nem hiszem hogy hamis más Kawa tulajok is panaszkodtak már a Castrol 10w50-re nem rossz olaj csak a 2000-2002 ig gyártott Kawák valamiért nem szertik.
A gsx-r tulajok viszont esküsznek rá.
Szerintem egy 15000 forgó blokk lehet egy kicsit akaratos .
Van a svajciaknak is Motorex, de majd legközelebb, másra is kell a pénz. Mennyi kilométert birnak ki ezek az olajak a ninjaban?
Én ilyen olajat használok. Nincs viszonyítási alapom, hogy milyen lenne más olajjal, mert csak ilyet raktam még bele, de tény, hogy nagyon finom a váltóm, nem kerreg, nem kattog, nem akad. Érdemes lenne neked is más olajra váltani.
Egyébként a Castrol-t tudtommal sokan hamisítják... Lehet, hogy Te is valami jó kis hamisítványt szereztél be.
Hát olyan 25ezer
Hány kiló méter van a tiédben?
A váltó fogaskerekek kopnak el némelyiknél idő előtt.
De nem mindegyiknél csal előfordulhat
Esetleg tudsz valamit amit érdemes megcsinálni a sebességváltón?
Állítólag a 2005-06 zx6/r gyenge pontja a váltó vigyázz rá.
Köszi a tippet
Következő cserekor próbáld ki a Motult.