Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha beüt a kórság akkor igen. De most vettem 85-ért teljes pályaidomot, új bukósisakot szóval eléggé elszánt vagyok.
Ja és a héten viszem a szakemberekhez egy kis futóműfelújításra, lánc, gyertya, olajcsere, átépítés pályaidomra stb. Szóval ha márciusban el akarnám adni az biza drága lenne.
teljesen gyári? vagy hozzá van már piszkálva?
szóval lehet?
Nem hiszem.
Nem adod el?
Ha?
Köszi.
Hagyd má a faszomba orosz!
Gyere "haza"!
Elég vóóót!
bocsánat nem akartam szítani a tüzet. még egyszer bocsánat mindenkitől, tőled is Orosz! Nem tudom ha egy motorgyártó lenne akkor is lenne-e vita, de amilyen az ember tuti :D, de már csak ilyenek vagyunk.
ddt500 Istenkirály a géped...ilyenre vadászok éppen, csak valami feketében.
Nem kell még direkt rátenni egy lapáttal
Sztem pihenjen már mindenki... Orosz kicsit túlzásba vitte a dolgot, bocsánatot kért és el van intézve. Hagyjuk már abba az értelmetlen veszekedést.
nem buzi...hanem igazi állat..aki nem szájkaratés,hanem van vér a faszába...
mi az,hogy"ne pofátlankodj be a kawa fórumba"?!
Utoljára szolok te hülyegyerek.....Ha menősködni akrasz nállam kibaszott rossz helyen keresgélsz...
Ilyen kis csicskák miatt elment 3 év az életemből...
mert amikor tényleg odamentem hozzájuk és tényleg menőnek kelltt volna lenniük beszartak..aztán szaladtak rendőrségbácsihoz..meg biróságbácsihoz...De tudod mit....
inkább hagylak......de gyet véss az eszedbe.....
Mivel betámadtál,hogy miért pofátlankodtam ide......ezért keresni fogom,hogy hova írkálsz...és ha meglátom,valahol ezen a topikon kívül,hogyí beirsz valahova.....az anyám sírjára megesküszöm..kideritem bármi áron,hogy ki vagy..hol laksz...és mikor vagy egyedül....aztán majd beszélgetünk....
mindenkitöl elnézést,hogy "bepofátlankodtam a kawwa fórumba"....
Már több helyen is olvastam, ha valakivel afférod van egyből találkozni akarsz vele személyesen? Buzi vagy? Vagy mi?
egyetértek....jobb a békesség(akkor te se pofátlankodj be a kawa fórumba a hülyeségeddel), mert én se teszem.
a téma felőlem lezárva, a vitának értelme nincs. motorozzunk ne háborúzzunk!
Attika!Nem akarok beleszolni,de ne basztasd légyszi az oroszt a saját érdekedben!Mert ez komolyan gondolja amit mond,és ir!
Bocsánatot kért,oszt annyi!Lépjél tovább haver!
nézd...ha visszaolvastál volna rendesen...elnézést kétrem mindenkitől...ugyhogy...arra kérnélek drága barátom...hogy ne szitsd itt a tüzet....én tudom mikor kell leállni...mert tudom,hogy mikor feszitem tul a hurt..Viszont...ha te nem vagy annyira korrekt gyerek...és csak ugy bekóstolsz azért amiért már másoktol elnézést kértem...nem a kawwa fogja megenni reggelire a gixxerem,hanem én téged...éN TUDOM,HOGY TE EGY KIS CSICSKA VAGY ...ugyhogy kussolj bazdmeg,vagy ha nem tetszik valami találkozzunk és beszéljünk személyesen...Mégegyszer leirom a kedvedért..Elnézést kértem mindenkitől...de ha továbbra is folytatod a hülyegyerek szerpét ebben az egyébként lezárt történetben..csak szolj..találkozunk...és beszélgetünk szeméályesen....Ha meg ehhez nincs vér a faszodba,akkor kussolj..és a példámbol okulva kérj elnézést...és hagyju egymást...hidd el jobb a békesség...
Hello Orosz.
kérdés: ültél már valaha Kawa-n? Nem egy semmit mondó gsxr-en.
A Kawasakinak lelke van, ami semmi más motornak nincs. Sok motorom volt már ahhoz képes hogy még fiatal vagyok, de az biztos hogy ezután már csak Kawasakim lesz. A Honda unalmas, a gsxr nevetséges. Egyszer ülnél egy Ninján, hallgatnád a kiskacsákat a ramairban, vagy éppen egy RR-en ami a te lízingből vagy éppen apu pénzéből vett gépedet reggelire megeszi. Javaslom vegyél egy digitális fényképezőt is, netcaffe az cink, ha már otthon nincs internet. A vér is zöld csórikám nem vörös!
Tavaly történt.
Van egy yamahás fickó akivel kölcsönösen nem szívleljük egymást.
Egyik éjszaka felhívott egy közös barátunk, hogy a yamahásnak elszakadt a lánca, lakóhelyünktől 25km-re.
Beültem a céges autóba és ellopakodtam érte, és hazahoztam motorostul.
Hálából azóta fikázza a motorom...
sajnos ilyenek is vannak...
De a nagy többség segitőkész, és normális...
ja..és még egy utcsó..ki kicsoda,avagy ne csak a falnak beszéljünk topikban őszinte vallomásomat olvashatja mindenki...akkit nem érdekel az is
THE END.
Má rohadtul szeretném nyelezni a gépem!
Bizsereg mindenem!
. . igen mester...tanits . . . . ..na jó..tépek..ugylátom te vagy itt a főokos..hát legyél az..köszönöm,hogy oszottál abbol a mérhetetlen nagy észkollekciódbol nelem is pár cseppet....
Szevasztok
Ez szerintem is igaz mert tavaly volt egy kis gondom a szerelő nem jól rakta vissza a benzincsövemet és a rázkódástól lecsúszott és hírtelen megíjedtem hogy mi történt a motorommal csak egy nagy tócsát láttam alatta.Szinte az összes autós elment melletem,még az is aki annak idején autót vezetni tanított,és a közeli helről egy terepjárós fordúlt ki aki szintén motoros csak éppen kocsival jött a munkából,azonnal meg is ált és kérdezte mi a gond mit segíthet,de mondtam neki hogy már szóltam havereomnak aki szintén motoros és rögtön eldobta a munkáját és síetett a segítségemre.
Szerintem is összetartanak itt is összetart mindenki csak az ilyen beszólások lázítják fel a népet!
Én ha unatkozok akkor sem találom ki azt a játákot hogy bemegyek más topikba és fikázom a motorjaikat!
Én bevallom nem szeretem a suzukikat se ebbe se abba! De leszarom és nem megyek oda senkihez hogy miez a szar ráhagyom ő ezt vette ez tetszik neki akkor neki az jó és vigyázzon arra is meg magára is!