Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog születésnapot Pityu!
Köszönöm szépen hogy gondoltál rám a szülinapomon nagyon jól esik ez most nekem.
a vége lemaradt: heppibörzdéjtújú
Üdv mindenkinek!
Szülinapos a fórumon
Pityu
Én is köszönöm a felvilágosítást, a kormányteló felfogatási pont témában.
az gyárilag benne van.legalábbis nekem
kell rá.főleg ezekre kell
Mert mondjuk átépíted pályagépnek, beraksz egy 6mm-es alátétet a rugóstag alá és egyből olyan csapkodós lesz mint egy első szériás ZX-10R. (Na jó ez lehet, hogy túlzás volt ). Gondolom a Kawasakinál gondoltak erre is.
Ugye azt valjátok,hogy nem kell erre a típusu vasakra kormányteló akkor a gyár miért rakott rá mégis felfogatási pontokat?.
Nem kukacoskodni akarok csak érdekel úgyhogy ne bántsatok jó .
Kormányteló rögzítési pontja.
zdobrotka még mindig válogat.
Ezt én is észrevettem.
Köszönöm szépen mostmár ezt is tudom.
Több súly van az elején tiednek, mint az enyémnek és nem csapkod a kormány.
Miért nem kell erre a típura? Ha nem olyan egyszerű akkor nem rakatom vissza.
Minek hegesztenéd vissza? Kormánytelót akarsz rá? A tiedre még nem kell. Nem olyan egyszerű azt visszahegeszteni egyébként sem. Ha vissza akarod rakni (lehet ott is van az a gittben), akkor bele kell fúrni a vázba és rakni kell bele egy betétet, amibe belerögzíted a kormánytelót. Én biztos nem csinálnám meg.
Bassza meg aki levágta úúúú most 1 kicsit zabos lettem akkor még 1 kérdés milyen sűrűségü és hányas furat lehet. Ja és hogy van-e értelme vissza hegesztetni sztetek.
Az a furat a kormányteló furata.
. Gyárinak tünik.
LieBiNG sporttárs motorja hasonló az enyémhez, és az övén is van.
Talán ő tudja. .
Igen igen arra gondoltam, azért kösszi akkor majd meg kérdezem zdobrotka mestert.
Üdv Go.
A K/N matrica mellettire gondolsz?
Nemtudom mire szolgál. A másik oldalon nincs ilyen.
Talán zdobrotka szaki meg tudja mondani...
Campos lenne 1 kérdésem.Mire szolgál az a furat a vázodon ?mert nekem az nincsen es,hogy az gyári-e?.

És még mindíg szar idő van mikor lessz már fasza isőőőőőőőőőőőőőőő .
Tényleg van pár új sörözős még mindig nincs
Napot mindenkinek! úúúj szmáájlikkkk vagy csak nekem tűnt fel ma? jjóóóóóóidőtttt jóóóóidőőőttt
A km rengeteg dologtól függ egy motorban.Pl. ha valaki megveszi élete első komolyabb motorját,akkor rajta ül éjjel-nappal.Mint én is az elsőn/2 hónap 8000 km./!De a jelenlegivel pl.augusztus óta mentem kb. 1000-t.Egy haverom aki sok motort fogyasztott már, a 2004-ben vett új Busáját 2006-ban eladta 1800 km-rel.És persze senki nem ment el mellette szó nélkül.Aztán valaki jól járt vele.Szóval általánosítani itt sem lehet,mert az alig használttól a hülyére hajtottig megtalálható itt is minden.Csak már ha valóban jót találunk akkor is kételkedünk,mert annyi az átverés ebben az országban,ezen a világon!És sajnos az igaz történet a ritkább az eladó motorra vonatkozóan mostanság!