Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

barátomnak kb. 2 cm volt a vázban, a szakszervíz cserélte a vázat. Ez nem játék.
Hello Mindenki!

Ha tudtok léci segitsetek! szeretném tudni hogy pontosan milyen szerkezetű váz van a 07/08 Kawa zx6r mociban?! a kérdés oka hogy eladásra ínáltak egy ilyen motort aminek az eleje sérült. Látszólag annyit ment hátra az első kerék hogy éppen hozzá ér a gumi a a leömlőkhöz, hűtő, egyéb nem sérült! talán 7-10 cm? nem tudom pontosan? (ha valakinek ilyen gépe van az lemérhetné mekkora ez a távolság:) (köszi)
A villa érzésre jól mozog és látszólag nem görbült tehát nyilván a váz nyelte el az egész elmozdulást! esteleg van valakinek ilyen tapasztalata? jól tűri a vissz huzatást? szerintetek érdemes pénzt és időt fektetni bele? a válaszokat és hozzá szólásokat előre is köszönöm! sokat segítenétek!
képeket későb mellékelek csak most nincs a gépen.

p.s: ha esetleg tudtok szakembert ezen a területen akkor egy-két elérhetőséget is szivesen fogadog!

THANX
Igaz!És pont ezért mennek mindig elől!
Kedves márkatárs nagggyon sok, boldog születésnapot

poker2004 az nagy marha aki azzal altatott, hogy sokat pörög egy hatos ninja és könnyű széthajtani. Gondolj abba, hogy a volt 250-esem 18E-nél tiltott és nem hullott szét alattam 2év alatt. Pedig kapott eleget főleg tiltáshegyeket. Szóval ha bejön a hatos, nyugodt szivvel vehetsz azt, nem fog szétpörögni
Egészen pontosan 8an... Eddig
Nagyon jó a szülinapom örülök hogy ennyien megköszöntöttek,köszönöm szépen mégegyszer.
Helyes!
Jó 6-os neked!
Én is csatlakozom, és Boldog Szülinapot Pityu

Tegnap ittam is bár nem ezért, de akkor vedd úgy, hogy az egészségedre volt
Köszi szépen hiszek nektek akkor lehet megvan a köv lépcső üó
1 Ninjááát nagyon nehéz megölni...
Boldogságot Pityu!
Igyá má egy sört.
Ez így igaz. A Kawasakikat csak a bejáratás alatt kell kímélni utána meg úgyis mindegy nekik. Tönkremennek. Vegyél inkább gsx-r-t vagy r6-ot. Azok is ugyan addig bírják, de legalább sokat fogyasztanak.

Szóval, nem tudom kitől hallottad ezt a baromságot,de jóóól elpicsáznám a helyedben.
Csatlakozom a többiekhez így én is Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánok Pityu!
Hello. Azt szerezném kérdezni igaz-e h ezek a motorok szétpörgik az agyukat és egy idő után széthullanak ?! Erősen gondolkozom 1 ilyen vételében
Öröm a kawásokhoz tartozni
Köszönöm szépen mindenkinek a köszöntőket,nagyon jól esik hogy ennyi ember gondol rám
Boldog szülinapot Pityu .
Nagyon Sok Boldog Szülinapot!
Vidám szülinapot Pityu!
Jól van, megfogadom a tanácsot.
csak adtam egy tanácsot mert szerintem semminek nem tesz jót.Pl bejut a fékekhez is meg akármi máshoz is.
Bántja a galvanizált dobot meg a műanyagot?
csak a gépet majd mosd le mert ilyenkor sózzák az utakat az meg nem egészséges a gépnek.
A lényeget majdnem el is felejtettem, voltam tegnap tankolni, eléggé csúszós volt, viszont a bőrruhámhoz kapott aláöltözővel egyáltalán nem fáztam. 5 fok volt összességében.
Srácok én tegnap leadtam a ruhám bőrszabóhoz, szinte az egész felső részét át fogja alakítani a Monza ruhámnak mert bő rám, az egészért 15 ezer forintot kért el, kíváncsian várom a végeredményt, de nagyon korrekt egy hölgy, mert mielőtt összerakja majd a ruhát véglegesen még egy próbára kell mennem, hogy biztos minden jó-e rajta. Gondolt arra is, hogy gerincprotektorral hordva se legyen kényelmetlen stb. Még a fekete ruhát is át tudja festetni fehérre. Egész Budapesten senkit sem találtam aki ezt vállalta volna előzőleg.