Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A jövő héten tutira megyek,mert visszük át a Haver Cupráját chipeltetni,ráadásul az is a Mikepércsi úton van.Akkor szívesen megnézem neked!
Szép.
De a km-t nemigazán hiszem el.
De te vagy a szaki.
Én szoktam járni, de nem tudom mikor megyek legközelebb.
Viszont van ott egy gép amiről kikérném a véleményed ha arra jársz.
Ha nem jársz arra, vagy nem érsz rá nem ugráltatlak, csak jó lenne pártatlan véleményét hallani, hogy ne induljak el feleslegesen.

Ő lenne az:

http://www.hasznaltauto.hu/2510296_kawasaki_zx-9r
_2002
akkor még lehetek milliomos is
Nem sűrűn,de szoktam.Inkább csak átutazóba.De a Speed Line -ba azért időnként benézek valamiért Kornélékhoz.
óóóó az isten fizesse meg jóindulatod
jöttem segíteni
Tudom,csak kapcsolódtam a témádhoz!
hééé te Z-s mit kontárkodol itt ?
Szoktál Debrecenbe járni?
nekem nem kell dob én is csak írtam h tudok ajánlani egy srácot
Én meg Nyíregyházán tudok,profi.Az én hatosomra is Ő csinálta a dobot,az adatlapomon láthatod is.És a hangja!
olcsón és nagyon szépen dolgozik, és kivánságod számára parancs, bármilyet csinál
Ha esetleg érdekel tudok egy srácot Szolnokon aki dobot gyárt!
Nem csak az az igazság leginkább azzal vantapasztalatom,elősször finsterem volt utánna martin dobom,most meg a kawával jött a mastek dob és szerintem van akármelyik magyar olyan jó mint egy külföldi.De ez csak az én magán véleményem.
Nem bántás képpen de Te mindenkire a magyar dobokat akarod rábeszélni?!
Van itt egy videó az előző motoromról azon volt a martin,ugyan nem kawa de jól szól,és az is durrogott.

http://www.sportmotor.hu/motor...
.
Miért nem próbálsz meg egy martin dobot azok nagyon dúrván szólnak,nekem is volt egyszer telefonon megrendeltem legyártotta martin és küldte is.

telszám ha érdekel:06-30-204-4333
Ezen meg 43-ért csak rá kell tekerned három anyát és a hatás is garantált.
Zdobrotka!
Én is beszéltem ma egy sráccal aki(k) sportdobokat készítenek és ők is 40 körül készítik a rozsdamentes polírozott ovál dobot!De azt mondta úgy készítik a dobjaik ezt a felcsavarozhatós tipusút,hogy a Kawa-n a gyári csatlakozóm után lévő 110mm-es csövet el kell távolítanom hozzá,magyarán le kell vágnom!
vikó! vissza a videót.
léci, léci, léci.
MOST!