Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon zsír a ruhád Kawatti!
Sziasztok!

Én 175 cm magas vagyok körülbelül 73 kg és az 52-es 2 részes BERIK ruha az ami hibátlan, de ez függ attól is gondolom, hogy mennyire vagy vállas vagy széles csípőjű stb. Olyan 52-es körül nézelődj.

Egy srác nemrég rakott fel azt hiszem Patipapa névvel zx-6r-ről képeket, ugyan az az évjárat, mint az enyém és be sem köszönt ide.
Komolyan?Én meg már a 48-asban gondolkodtam!De a legtutibb a próba lenne!
Heló. Van egy haverom ő is ugyanekkora magas és súlyos. 52-es Berik lett jó rá
Szép Estét!
Lehet buta kérdés,de szerintetek 170-171cm magasságomhoz és 73-74kg súlyomhoz milyen méretű ruha felelne meg a BERIK 2 részes börruhákból?

Köszi!
sajna már nekem sincs meg a vidink
Jaaa értem. Á igazán nincs mit. Kinézetre nem jön be ez a fajta 10-es?
Nem rossz, de nemkem 00-03 zx-9, vagy 04-05 zx-10 kell.
És csakis zöld. Azért köszönöm, hogy szóltál.
Heló
Na nézd csak ehez mit szólsz? Jó tudom, hogy nem zöld de attól még szép
Hát ha kb 5-en összejönnénk akkor még benne lennék
Van fent itt a Sportmotoron még egy 2004-es kilences,pesti,1,56 Mft-ért hirdeti a srác.Azt nem nézted még?Én anno beszéltem vele,de az 1,5-ből nem akart engedni.Vagy már eladta,csak nem vette le a hirdetést?Az is hibátlan,állítólag!
Megvették a gépet 1650-ért.
Mentem vissza múlt héten pénteken, hogy 1.5-ért elviszem, de már nem volt ott.
Nem kapkodok az biztos. Láttam már egy jó párat, de ez van.
Nem sietem el a dolgot.
Igen,sajnos jó áron jó állapotút találni nem mindig egyszerű!Az a pesti 9-es?Vagy sokallod érte az 1,6-ot?Sokalld is,mert én pl. 1,05-ért vettem hét kiló értékű extrával!
100% az az 50.nézd csak meg.magyaro.-ra pluszköccséggel jön,én ezért nem veszek
Semmi gond nincsen. Nézegetem itt a kilenceseket, meg tizedeseket, de illetők képesek motorokat úgy lelakni, hogy az ember kedve elmegy az egésztől.
Sziasztok!
'04-'05-ös ZX-6-hoz komplett Micron rendszer eladó. Zsír új, dobozában. Fix ár:200.000Ft akit érdekel írjon vagy
Tel.: 70/363-8574
Helló Mujahedin!Sajnálom,de most nem tudom megnézni neked azt a 9-est,mert végül csak hétfőn visszük a Cuprát chipeltetni,de nem Debrecenbe ahová eddig,hanem most a srác lakásához kell menni,az meg itt van Debrecen és Nyíregyháza között az ún.Bocskaikertben.Bocs,de ez nem rajtam múlott!
megnéztem az eladó többi termékét, eléggé széles a paletta

LINK: http://s108.photobucket.com/al...
Találtam az enyémhez is

http://cgi.ebay.co.uk/KAWASAKI...|66%3A2|65%3A12|39%
3A1|240%3A1318

Ha összejönnénk páran rendelni akkor én benne lennék mert így plusz 50% a postaköltség
van 2008 as axo ruhám.ott van a ruha buko topikban ,nézzed megfele.azé az mégse gagyi..és 7 ezerrel drágább csak.
Nézd,pályára pályaidomot kell rakni,fényszóró nélkül.Persze aki lábon megy oda annak kell a pilács.Tehát sok választás nincs,vagy veszel pályaidomot a polidomtól(Dúzs Peti)és úgy kéred hogy rakjon bele fényszórót is,mert erre is van lehetőség.Vagy megveszed ezeket az idomokat és ha perecelsz töröd a gyári fényszórókat is.
Azt hogy leszakad e nagy tempónál nem tudom,nem hiszem.
Azért összelehet rakni és az illesztések is elmennek,és hegeszthető (műanyagozható)az idom ha esetleg javítani kell.
Sztem keresd a Dealert (CrazyJoe-t) vagy esetleg nézz be boltokba, mert most baromi nagy akciók vannak. Pl. Beriket is 90e-től (2007es modell) lehet már venni a Superzonenál. Igen, 90 000ért. Meg persze ott lesz motoroshow is. Ott is lesznek ultraakciós ruhák. Legjobbakat
Mit is mondtam?


Küld el!