Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
12 a dob 4 az index, enyhén alkuképes
30376ötvenhét06
Meg az irányjelző?
Hali, gyári dob mi pénz?
Sziasztok! Megmaradt pár alkatrészem zx6r 2000-2002!
Először is köszönöm a válaszod! 650ért hozhatom el, gyári dobbal, fém fékcső, ezen kívül semmi komolyabb extra. Küllemre nagyon meg van vigyázva, ha ezen múlna nem is kérdeztem volna itt :D
Hello! Nekem is az van! A váltó kar, szorult, mert már nem volt zsírzása, ezért olyan volt hogy néha fenn maradt, a rugó nem tudta visszahúzni! ezeknek a váltója gyenge kicsit arra figyelj, illetve kicsit hangos a blokk. az enyémben 40000 van most, és semmi baja, szóval annak sem sok lehet. Megkérdezhetem honnan szeretnéd megvenni és menniyért?
Sziasztok! Úgy néz ki, h a hétvégén szert teszek egy 03-as 636-ra. A motor esztétikailag gyönyörű állapotban van, kb 50ezer km van benne, még semmi csere nem történt a blokkjában. Mire figyeljek jobban oda vásárláskor? Előre is köszönöm a válaszokat :)
Na az jó csak sikerüljön elpasszolni
Én is el akartam adni csak közbe jött egy két dolog és atttól félek ha elkelne nem tudnék venni másikat így nem válok meg tőle hisz ez biztos ,mert itt van a garázsba
Kap majd egy első hátsó fogaskereket -1 előre , +1 vagy +2 hátra aztán ennyi ... kicsit erősebb legyen

Most vettem rá egy karbon indexes tükröt jó árban garanciával. Szeretnék egy bubis plekit is rá + fém fékcső kellene de a szűk a kassza sajna így lehet csak egy jobb betétet kap
Cserések a pacskerok is úgy hogy az sem árt csak még nem tudom milyen legyen ,mert tetszik a Michelin Pilot Pure is meg a Power 2ct is és még sorolhatnám , .

Aztán röviden eggyi. Ja meg telibe kéne fújatnom ,mert a szerelőnél eldölt mikor csinálta a blokk cserét és a fejidomom sérült . Levitte a festéket a kőporozás pont az éleken .

úgy hogy ennyi röviden .


Én a helyedbe nem 6-ost vennék ha vennék hanem nagyobbat bár ha nem érzed érettnek még hozzá akkor jó sztem tartsd meg a mostanit ,mert patent bringa ez is
igen ezt én is észre vettem, Állítólog az utóbbi 1,5 évben nem is volt szinte használva azért is nem lett leműszakiztatva.
Annyit tudok róla hogy minden évben eladó, ugyan ettől még lehet jó.
Szia Goo Bácsi
Még nem adtam el de most karácsonykor jönnek megnézni és ha minden jól megy akkor meg is eggyezünk.
Egyenlőre nézem az utánpótlást, erről nem mondott rosszakat a csávó de azért hátha valaki tud többet mondani.
A Te gépeddel mi a hézag meg van még?
Megvan


Tieddel mi van , eladtad ?
Cső Dáriusz
Rakd be újra a linket mert hibás és nem nyitja meg.
Hali sráscok szeretném kérdezni hogy valaki tud ennek a motornak az előéletéről valamit? Nagyon megköszönném ha tudna valaki valamit mondani róla.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-
7472328
, ,
Grat.

, , ,
Zupper! Nem kispályázol.
Gratulálok!
És még apa is leszek
Most esett le mit tettél. ÁÁÁÁáááááá..... ilyen fiatalon.
Regina & Bálint
HellÓ Mindenki! Nyomnátok egy like-ot ha van időtök és kedvetek? Köszi mindenkinek előrre is! (Ja és ha tehetitek minden nap )
https://www.facebook.com/kapuv...
Sziasztok!
Esetleg valakit érdekel?
A kuplung körül lesz a gond, egy pár dolog lehet az oka, szét kell szedni meg kell nézni, nem nagy kaland.
Sziasztok! Van egy 96-os Zxr-em. Olyan gondom van vele, hogy 1-esben menet közben, megszakad a motor ès a kerèk között a kapcsolat, de csak kb egy tized másodpercre. A másik, hogy nagy fordulatrol nem tudok vele rajtolni, mert nem csūszik a kuplung, hanem inkább csattan. Milyen ötletetek lenne a hibára?
Szia Kanegér. Ha tudnál nekem segíteni EBAY es rendelésben légyszives írj már nekem erre az email címre. : rockabilly1000@freemail.hu Előre is köszi. Várom. Üdv.