Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

ha még aktuális tudok segiteni! Adatlap!
Szia!

Tudok segiteni! Adatlap!
Sziasztok! 2007 -08 as zx6r papíros vázat keresek.
Szia,

nekem van, adatlapon elersz
Sziasztok!
07/08-as ZX6r-re keresek hatso felnit illetve benzintankot (szin teljesen mind1, ha picit horpadt vagy karcos az sem baj)
Kerdesem meg az lenne hogy a 10-es hatsokereke jo a 6-osba? Mert azt lattam hirdetnek az aproban.
(bocs az ekezetekert)

Köszi!
Köszi szépen!
Az idomok már a motoron vannak, már csak az indexel voltam bajban.
De így már összeáll a dolog!
Ha elkészül, dobok fel képet is a kész állapotról.
Sajna a fényezésem egyenlőre marad olyan-amilyen, inkább műszakilag teszem rendbe.Az előző tulaj b@szott rá, úgyhogy most sok, így egyben minden. De azért alakulunk
Ha idom nélkül lesz akkor meg kell valami tartót szerkeszteni előre aztán mehet rá az index.
Veszel közbetétet az inexhez
http://auto-motor.vatera.hu/mo...
vagy akár
http://auto-motor.vatera.hu/mo...
itt is találsz

idexet meg olyat veszel amilyet akarsz .
kell egy ledes indexhez való relé vagy egy kondi,hogy ne villogjon gyorsan.
Mondjuk nekem egyik sincs ezért villog gyorsabban de leszarom

Na tömören ennyi.
Sziasztok!
Egy kis infóra lenne szükségem,index ügyben. ZX-6R 1999 évjáratra szeretnék a gyári (első) index helyett valamit feltenni.Igazából nincsenek meg hozzá,mert idom nélkül,törötten vettem meg a gépet.Már nagyjából összeállt,csak a villogó hiányzik még.Gondoltam megkérdezem,hogy mit tudnátok ajánlani gyári helyett?Ki,milyet használ? Hogy lehet megoldani a felfogatást? Köszönöm előre is a válaszokat!
Szia.

Teljesen ingyen. En a pozitiv visszajelzeseket gyujtom az ebayen.

Adatlapomon email cim azon keresztul beszeljuk a reszeleteket.
hali!hozzád küldtek,hogy te tudsz nekem segíteni! nekem plexi kellene svre! mennyiért csinálod ezeket a rendeléseket? gondolom nem ingyen! én kifizetem ha segítenél! köszi!
Sziasztok,

köszönöm a sok segítő választ, úgy néz ki ma megrendeltem a fékbetétszettet. Találtam egyik (motoros) családtagon keresztül egy hihetetlenül korrekt kontaktot alkatrész vonalon. Mindenféle reklám meg üzletrontás nélkül, csak infóként : nála az első betétek 17.5k lettek volna, oldalanként - 15% kedvezménnyel. De végül egy puha GOLDfren mellett döntöttünk, miután átbeszéltük, hogy végülis pontosan mire és hogyan használom a vasat. Mellesleg így az első szett, a hátsó pár és az olajszűrő 20k-ból kijött... Azért azt hiszem, ez nem mindegy. Ha valakit érdekel az elérhetősége, privátban szívesen megírom.

Köszi még egyszer mindenkinek,
Roland
sziraroland,

Nálunk a következő árakon vannak a fékbetétek hozzá:
Gyári Kawasaki: 20.000HUF/oldal
EBC: 13.000HUF/oldal
TRW/Lucas: 13.000HUF/oldal
Ezesetben én is a gyárit ajánlom.
Vegyél gyárit, olyan 34k-ra emlékszem bolti árra. Jól fog hidegben is,és pályára is több mint tökéletes. EBC-t meg Brembót se kapsz bele 25k alatt de azok tartósságra nem veszik fel a versenyt a gyárival.
Igazából teljesen vegyesen használom... Amikor tehetem azzal járok dolgozni, hétvégente hosszabb-rövidebb túrák (sokszor kétszeméllyel is...), alkalomadtán bekúszok vele pályázgatni is...

Egy jó ár/érték arányú, tehát viszonylag tartós, de jó fékhatást biztosító betétre lenne szükségem, ami azért hidegen is végzi a dolgát. Igen, tudom, hogy ezek szinte egymással ellentétes kívánságok... :)

Köszi,
Roland
mire használnád?

Gyárinál nem nagyon van jobb, de az alég húzós. Brembo vagy ebc van még amit én feltennék kb. fele a gyárinak a szinteres, de az ha hideg akkor nem fog olyan szépen.
Szia!

Tudok segiteni én is evvel megyek! Adatlapn elérsz!
Sziasztok!

Szeretnék venni fékbetétet a vasra (zx6r 2005), kompletten előre hátra. Ki milyet használ? Tapasztalatokra, véleményekre lenne szükségem... :) Mi a legoptimálisabb választás ér/érték arányban?!

Nagyonköszi,
Roland
Ki volt ma fent Visegrádon 14-15 óra magasságába
Eladó a motorom, ha valakit érdekel keressen, akár e-mailba.
Kawa ZX 600 R (1999)
Kawasaki ZX-6R 2003-04 motoralkatrészek eladóak.
Ugyanitt 07-08as évjáratú ZX-6R-t keresek.
EBAY-EBAY-EBAY-EBAY
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!
Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám!
Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése".

Sokan kérdezik e-mailben ,hogy nekem ebből mi a hasznom. Havi szinten több száz dollár értékben rendelek nem csak motoralkatrészeket hanem minden más dolgot is több száz pozitív eddigi visszajelzéssel. Erre pedig azért van szükség mert már az ebayen is sok ázsiai vagy európai eladó elhatárolódik a magyar vevőktől/eladóktól mert nagyon sok esetben szívnak velük. Így a több száz pozitív visszajelzésem ellenére is elküldik kis hazánkba a rendelt dolgot mert látják ,hogy egy megbízható vásárlóval van dolguk.
Eladó oldalidom 08évj-ról enyhe sérüléssel 5e ft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Én már cseréltem búrát az enyémen, bár az üveg, hőlégfúvóval melegítettük óvatosan. Olyasmi anyaggal van felrakva mint a fekete sikaflex.