Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem jó ,mert én is akartam venni készet. A tököm se kart vele annyit baszakodni de ha odakerül a sor ,hogy össze jön akkor kénytelen leszek szopkodni vele ezek szerint , , .

Ha meg csinálod akkor várom a képeket róla ,
Ebayon van, de az '05-höz jó! Én is gondoltam már rá hogy veszek egy másikat és ezt a módszert alkalmazom! Ha megcsináltam feltezsem ide! :) Azért kösszi a tanácsot! ez pl 110.000Ft! http://www.ebay.com/itm/Angel-...
Sziasztok!
2007-08-as zx-6R- hez van egy eladó műszerfalam, enyhén sérült de használható 15000-ért oda tudom adni, ugyanehhez a típushoz bal oldali matricaszett és generátor dekni is van.akit érdekel csörögjön, 20-596-8172
Vagy nézel késszett ebay-en hátha lehet venni .
Én vennék egy másik lámpát az tuti (tudom 30-40 ezer de akkor is) arról leválasztanám a burát ha jól emlékszem Joe olyan ötletet mondott ,hogy sütőben melegítve elenged a ragasztó és könnyebben elválnak az elemek egymástól. Aztán kivenném a foncsort és beleépíteném a projektorokat aztán össze ragasztanám a lámpát. Valahogy így csinálnám ÉN ,
Ja én is így látom, csak próbaképpen odaraktam! Projektor kéne bele xenonnak..de nem tudom hogy lehetne megoldani... nem tudsz rá valami megoldást?
Sztem vedd ki onnan,mert csúnya
De te tudod .
Nem véletlen akkora az a ram air beömlő .
hi! fehér fényvisszaverős felni csík kellene 9mm-es! Ha valaki tu szóljon! Illetv e egy kérdés! Ez szerintetek itt jó helyen lenne?
oké akkor majd jelzek ,
Életem az ebay
Jaja az a 200 e. az pont fasza is. Sztem hamar elmegy majd . Kár ,hogy így kellett történnie.
Semmi extra nincs viszont ha össze jön egy kis guba akkor megkereslek emilen ,mert kéne ebay-ről 1-2 cucc majd persze ha foglalkozol még ilyennel.
Szerintem fix 200-at mondok a srácnak mert nem hirdetni szeretnem hanem eladni. :) de ennél kevesebbért nem fogom adni.

De azért koszi az infót. Mellesleg mi újság van veled?
Strici én mikor kerestem blokkot 200-tól 250 ezer-ig de akár 300-ezer is lehet kompletten azaz miden biz-basz rajta van injektor sor pl és a többi.
Mire érted? Pár bontóban ha megérdeklődöd akkor te is betudsz egy ott körüli árat saccolni a sajátodra. Bontóba mondjuk drágábbak!
...és ugye ebben elektronika minden biszem - baszom benne van
Ottan körül adják őket.
Mennyit lehet mostanában elkérni egy 03-04-es blokkért?! 34.000km új kuplung lamella, rugók,légszűrő stb stb stb... minden cuccával ami létezik.
150-200k?
Sziasztok

Nincs véletlenül valakinek egy komplett motor blokkja 2007-2008-as évjárathoz?
Ahhoz nem tudom, hogy passzol e. A csatlakozokon múlik, egy hozzáértőt kellene megkérdezni, pl ago-t.
Sajna az enyémhez nem jó,mert a vasam már öregecske (99')
Salzburgba jöhetsz,de ezze lnem motorozom uton(nincs rendszama),uton massal megyek.mellesleg nem vettem meg a dobot,hanem kinaltam ha valakit erdekel szoljon,masokat rendeltem az oldalon,es a Ceg ajanlotta nekem,gondoltam szolok nektek,hatha titeket erdekelt volna.
nekem 07es a motorom.
05-06 zx6r hez jó, pc usb III van nekem.
35 ezerért a tied.
Milyen PC-d van ,milyen motorhoz jo?mennyiert adod?
Nem vettem,en rendeltem töluk mas dolgokat,es ha valakit erdekelt volna a dob,megrerndeltem volna neki,es ingyen lett volna a szallitas hozzam