Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg adok hozzá indexeket, gyári dobot, powercommandert. Már csak egy váz kell és kész a motor
Üdv. honfitárs! Szerintem elég jó áron vetted/veszed a szépséget.
Szívesen meghallgatnám majd a hangját
Talán egyszer megyek majd felétek Salzburgba!
http://www.ebay.at/itm/1812449...


itt a link is,mert az elöbb lehagyta.
Szevasztok.
Ha valakit erdekel szoljon ,most rendeltem töluk,hozzam ingyen elhozzak!
Hello
Segítséget szeretnék kérni:menyi egy 2002 Kawa. zx636r-nek az első és a hátsó kerékanya meghúzási nyomatéka?
Valamint keresek hozzá jobb és bal oldali (636)oldalidomot gyári matricázással sérülés nélkül.
Köszönet.
hello! Valaki tett már projektoros lámpát a mocijába xenonnal? vagy nappali menet fényt? Mennyire nehéz ezt a dolgot összehozni?
jársz..... bocsi

Ha valakit érdekel írjon nyugodtan, nagyon szeretem, de a család most fontosabb...... sajna meg kell válnom tőlle. Remélem nem veszi meg senki
https://admin.hasznaltauto.hu/gyorsnezet/motor/7356514

Ezzel jobban járt ez garancia!
Megoldódott! a váltókart leszerelve rájöttem, hogy nincs zsirzás, így megcsiszoltam és megzsíroztam, ezzel a probléma megoldódott! :)
hi!
az itől lehet, hogy kuplugbowdent cseréltem és ha hosszabb úton megyek, felfelé akarok váltani akkor egy pillanatra fennt marad a váltókar? Lehet hogy állítani kéne a kuplung holtjátékán?
Hali,

lemértem, a szár fent 49,9mm alul 51,9mm.
Köszönöm :)
Forgalmi. 3000Ft körül.
Ideiglenes kivonatashoz milyen dokumentumok kellenek? Forgalmi az tuti de ezen kívül valami?
Illetve manapság mennyibe kerül 6 hónapra a kivonatas?
Sziasztok!
Eladó Kawasaki ZXR636 típusú 2005-2006-os évjáratú motorhoz bontott blokk, akár darabokban is, de leginkább egyben.
0630/9549090
Sajnos ebben nem tudok segíteni. Nincs service manualod hozza, ott talan megtalalhato a merete is.
Sziasztok egy gyors kerdes hatha valaki fejbol tudja de ha valaki lemerne nekem a telószár befogatásainak átmérőit azt nagyon megkoszonnem
zx-6r 2003-2004
aztat nem hiszem el max ha csak végig börnáutba mész vele akkor bir 200-at. kibír az 3 ezret is ovatosan egybe kisgázzal
Lentebb irtam
Miert nekgd mennyit bírt, ezret?
ahogy néztem, ez az utolsó hét amikor még előlehet venni a gépeket! Valamerre mentek gurulni esetleg?
Akkor valamit rosszul csinálsz
Köszi:-)
Motul 5100 10W40 vagy
Motul 7100 10w40

Jó mindegyik a kempingemnek