Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hány kiloja forintja?
nincs rá engedélyem
nem

nem jó

mégis csak kussolhatnál
most tudtam meg hány ft a mékktelepen egy kilója a villanymotornak....hogy szakadt volna le a léped
akkor jó


csak érdeklődtem
nem
szia

kussolnál?
és ha kivágom 100doboz tej vonalkódját és elviszem a motorosboltba az -10% ?
szerintem azért mert felment az ára..
amikor legutoljára cseréltél akkor 150 volt egy l tej...most meg 250...
és köztudott hogy a tej is egy láncolaton keresztül jut el hozzád.tehát mindenért a LÁNC a hibás......Lendvai-Áder-Navracsics-Cvel nem jut eszembe csak szegény Szentgyörgyi Albertbá..de ő nem tehet semmirőőő
Tudom, hogy baj van, mert a szép új festéket leszedte a hasidomról :D
A telószárak cuppannak a helyükre, nem kell erőltetni a kiflikbe, párhuzamosak.A kerék tengely is könnyedén megy át, de semmi sincs kizárva.
No mindegy, megnézetem egy patkolókováccsal, csak visszakalapálják
jó hogy arany....de nem tudtam hogy tényleg aranyból van
mé van az, hogy a legutolsó lánc szett cserém (árány did) megáll t 28ba.... most meg 37papiros
akkor van baj.....a legsérülékenyebb az alsó villahid,mondjuk ahhoz hogy ezt teljes bizonyossággal megállapítsd ahhoz ki kel szerelni.a váz inkább repedni szokott kawasakin mint megroggyanni,de a roggyanás a villanyaknál illetve az onnan levezető alsó oldalon könnyen szemrevételezhető és megállapítható....hú de szépen fogalmaztam..
vagy ha két szemmel nézed és nem egy szemmel
A gyári méret 120/70 van rajta, gyári értékre van beejtve a telószár.
sokminden befolyásolhatja..pl hogy 120/60 vagy 120/70 es gumi van e rajta vagy a felső villahíd a telószárakon mélyebbre van e eresztve-ezek is okozhatnak néhány mm vagy akár 1 cm távolságcsökkenést is.
Csak viszonyításképp kellene.Lemértem úgy is, 5mm tuti van benne. Ott a hátsó tengely helye a kérdéses. Mert úgy tudom, nem pont középen kell legyen.
Ha megnézed a gyári adatot és mérsz egy tengelytávot, úgy nem derül ki?
Sziasztok! Ha esetleg lenne valakinek egy 2007-es, és lemérné az első keréknél a gumi és a leömlő között a legkisebb távolságot, sokat segítene nekem. Gyanús, hogy görbe a vázam. Előre is köszönöm.
Gratula ehhez a szép döghöz elég bitang a kinézete
Nagyon szép Gépek! Ez a sajátom és egy komám 1600-as Vulcanja! :)
Akkor mèg jó h ez nem a tárolási hely
nem annyira okos dolog a tárolási helyről fotókat feltölteni....