Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megnéztem! közvetlen az áramszedő csápok mellet van a visszacsapásmérés mögött! és ez biztos is!
akko lehet ez a baj..utban van a faszod és nem féröl oda...szójjá csak Andinak hogy rakjaahejjjére
küld el nekem sztatat! én felrakom és küldök képeket amennyit csak akarsz....persze a holmit megtartom vala
Azt én vágom baszki...de nem tanázom meg má a faszom is kivan
akkor ott valami humbuk setepete csinomdánom van ,merannak ott kell lennilyjee
Hát pedig beszarsz...sehol nincs baszki valaki csinájjon fényképet de most
hihetetlen hogy nincs meg...
Valaki aki kúrva faszagyerek és van neki a 2003-2004es 6osán fokozatkijelző az legyen kedves és fényképezze le azt a szájbabaszott csatlakozót ahova megy...mebrohadjon meg a szive
szájbóker lajosné? ajkáról?
ha kibököd mi kell akkor megmondom mivannincs,de ha nem mondod akkor csak egy bedugott szivargyjtót tudok adni ajzattal
persze csak befuccsolt a bal lábam már nem megy időben a váltás ezért váltoelektronika..a vázon volt 12 centis repedés ki lett cserélve...szlovákringen kicsit oda lett baszva pár dolog kuka..ugyhogy most 5 kosárban van,telókat kéne vinni valakihez hogy csinyájjameg-kihezvigyem?főleg a háccsót meraz ugyszar ahogy van az első jo lesz gyárin is...nem kapkodom el ,majd 5 perccel előtte ugyis biztos kész lesz..de lehet csak jövőre..
na ez még egy olyan szemét gecitől is fájt mint te.csak a pénzemért kellettem mi te céda?
amugy köcsög figyejjé má,fordhoz alkatrész kell de hirtelen és szint ingyen.

ja,és ne kelljen mégegyszer kérnem.
az jó mer én meg az apja vagyok....dugtunk má?felejthető voltál...
mi készülget?hát már meg volt tavaly is,nem?
én vagyok az anyád,nem ismersz meg kis perecgeci?
készülget ,készülget de faszomtuggya....obéviccre biztos nem nevezek
MIT KIVAGYTEITT?
idén fogsz pályázni?
hála istennek végre egyszer..
most megsértődtem
írástudatlan vagyok megtennéd helyettem?
hát 2 bitfejjel felér
mos nagyot kapok?
írok egy formanyomtatványt ,amit csak ki kell töltened az adataiddal,és aláirnod.