Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mevvan buzik megérkezett az ezredes
de hiszen te ács vagy!
Ha kell segítség elektronikai kérdésben keress nyugodtan.
Kicsit szégyellem magam informatikus létemre az elektronikához gyengén értek.
De majd csak kiokoskodom! ;]
valaszoltam
Szerintem is ez így korrekt

+50LE hogy egyes emberek mit el nem hisznek
kawaroli,

nekem/nekünk nem célunk, hogy úgy adjunk el bármit is, hogy az ügyfél ne legyen elégedett vele...

Pl.
Suzukiban van váltókapcsoló, ami azért jó, mert álló helyzetben is kijelzi a korrekt fokozatot és baromi gyors.
Egy másik boltban eladtak egy univerzálisat 30KHUF-ért, amit beszerelt, de nem volt vele elégedett, mert a haverjainak jobban működött.

Nálunk 6-7 különbőző fokozatkijelző több gyártótól is. Mindegyik működik az üzletben, megtudjuk mutatni, elmondjuk melyik miért jó, miért nem jó. Igy a vevő eltudja dönteni.

Motorvezérlő elektronikából is jó pár típus van nálunk. Azért tartunk több félét, hoyg eltudjuk mondani/mutatni.
Ha csak egyféle lenne, akkor nem lenne hiteles azt mondani, hoyg ezt vedd meg itt, ne másnál, mert az szar...

így is van olyan, hogy máshol érdekes dolgot mondanak....

A heti favorit az a motor volt, ami egy slipon-tól és egy PC-től máshol +50LE-t kapott..
Legalább becsületesen elmondod
Kawaroli,

Két eset van:
1. azért drágább valami mert jobb...
2. azért drágább valami, mert szarabb és ne vegyék meg...

Mondjuk ez a most a második eset...
Milyen üzletpolitika ez szarabbat drágábban?
Kawaroli,

Be... minden fokkijelző 22.250, ami jó ...
de ha akarod, adok neked 40KHUF-ért is, csak szarabb...
Én is számolom fejbe kijelző hiányában

Rendben köszi az infót, meglássuk ...
Kawaroli,

Az erigy nem diag csatlakozós... az számolja... az jobb szerintem
de azért beáraztad
Jaaaah.. hogy erigy?! akkor is 22.250..
Azt se tudom miről beszélünk...
De 22.250HUF
Ja r1 04-06
Hm .. Az már jobb mint amit eddig láttam. Menyiért vesztegetitek?
Kawaroli,

Nem tudom milyen motorba kell/évjárat, de nem a kijelző rakja ki lassan, hanem a diag csatiban jön olyankor az adat....
Kawaroli,

kb fél másodpercet késik...
Egy usb mini kábel van hozzá a külön tápkábelem nincs. Beszerelés után kell egy laptop meg a dynojet-ről a programja amivel térképeket tudsz tölteni rá, van pár térkép aweblapon szintén. Egy ilyen egyedi térképet fog neked azago készíteni kifejezetten a te mocidhoz igazítva.
persze... berakjuk...:)
Beállítani az ago motorshoz viszem majd.
De mennyiért is adnád az injektorvezérlőt?
És megvannak hozzá a tartozékok is?
lol

Egyébként fokozatkijelzőből van olyanotok ami nem késik másodperceket
Ja az ár lemaradt 38 ezrest kérek érte. Mint írtam ha eljösz akkor beszerelést megoldjuk de beállítani el kellvidd az ago-hoz szóval a beszerelést ott is kérheted.