Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az, hogy bőven 7 felett eszik a motor?
Üdv!

Nemrég vettem használtan egy 2008-as kawasaki zx6r 599 ccm sportmotort, 2010 óta futott kevés kilométerrel.

Az üzemanyagjelző világított így megtankoltam, de csak 10 litert tudtam beletankolni így gondoltam 7 liter benzinnel vettem meg.
Aztán full tankkal megtettem kb. 140 km-t és megint jelez az üzemanyagjelző. Úgy hallottam hogy a maradék 40-50 km-nél jelez, így viszont nem stimmel valami. Ha kiszámoljuk hogy 4-5 litert fogyaszt, azaz 300+ km-t kellene tudnom levezetni vele full tankkal. Még ha többet is, mondjuk 6-ot fogyaszt mert jobban húzom, akkor is 200km fölött kellene lenni. Nem tapasztaltam szivárgást. Tanácstalan vagyok, mi lehet a probléma?
hali, megvan a hiba, az akksim szert be, kösz a tippeket :)
Sziasztok lenne egy eladó üléspúpom

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok!
Minden hivatalos kawasakiszervízben tavaszi olajcsere 9999,- ért csak kawasakiknak! Motul 5100 10w40 + gyári olajszűrő + munkadíj!
Egyéb kérdés:
palinkas@ivanicsfehervar.hu
Esetleg valakit nem érdekel egy 2 ujjas fekete kuplungkar, piros állítóval,05-06 zx6r-hez? Postával 7e.
holnap mindenképpen megpróbálom bebikázni, tegnap még szépen beindúlt akksiról, a generátor tőltötte
És fel is veszi a töltést? Mérd meg hány volt van az aksibam, mert tuti ott lesz a baj, vagy told be és miután töltötte a generátor utána próbáld meg beíndítani, vagy bikázd be valamirl!
az akksi volt töltön, de csak annyi a különbség h nem kattan a relé hanem csörög
Töltsd fel az aksidat, vagy próbáld meg bebikázni!
nem....sajnos
Sziasztok, lenne 1 problémám, 2000-es kawa zx-6r-em van, az lenne a baj h mikor próbálnám indítani csak kattan 1et az indítórelé, ahol a fő biztosíték van (30A). Ha tőltőről indítanám akkor meg csúnyán csörög, a biztosítékokat megnéztem de azok hibátlanok. Tegnap még gond nélkül beindúlt. Van valakinek ötlete hogy mi lehet a gáz?
Csőhányás mindenkinek!
perec:alakult valami?
Adatlapomon van mail cim ott beszéljük meg!
Ssanyi csucsu1435@citromail.hu -ra kérlek küldj már képet és egy ár ajánlatot Köszönöm :D
Milyen árban vannak a Bódis Dobok ? körülbelül ?
azt csak ha beindul
ha nem indul rúgni illik
Te nem csúsztatni szoktad
VAn 1 Raptor dobom meg 1 Martin
Szia! Új Bódis dobban tudok segiteni
mégis hogy gondolod ? a nemlétező oldalidomot rugdossam ?
amúgyis eltört a berúgókar, ezért csak tolásra indul

viccet félretéve, tényleg az akksi szarakodott, feltöltöttem és pöcc röff .
oldalról rúgd az idomot az ált segít tapasztalat!
Kawasaki zx6r 2007-2008 komplett idomszett eladó, Képen nem látszik minden..