Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Persze..küldj egy mailt az adatlapon lévő címre és válaszolunk
Árakról valamit lehet tudni?
Szia!

Gyári matrica beszerzésében tudunk segíteni.

Üdv.
Teljesen gyári matricát, ami szürke és alatta a 636 felirat fekete, illetve sima szürke 636 felirat kellene, teljesen gyári kellene mindeggyikből 2! Ha valaki tudna esetleg az szóljon! Kösszi!
Kösszi a tanácsot! :)
WD40
Sziasztok!
Kellemes tavaszi időt nektek.
Elég rég jártam errefelé. Remélem mindenki megvan.
Na szal lennének kérdéseim.
- Szeretném kicseréltetni a gyertyákat és gondoltam nem ártana valami szelephézag állítás sem meg valami szinkronizálás. Létezik ilyen injektornál? Ha igen hova érdemes ezekkel mennem?
- Kormánycsapágyat kellene cseréltetnem. Hova lenne érdemes mennem ha olcsón szeretném megúszni már amennyire lehet. De szart nem akarok beletetetni.

Előre is köszi

Janou
RedLineMotors,

Nincs is jobb, mikor a Kawasaki szervíz alátesz a Kawasaki-nak...
kis flex
ilyenre szeretném
Gyerekek, leakarom szedni a matricát az oldaláról, a zx6r feliratot! Mivel tudom nyomnélkül eltüntetni? /azért szedem le mert vennék rá másik gyári feliratot...
Szia!

Prox csapágyat tudunk adni és közel sem 15 az ára

Üdv.
Szia!

Gyári van polcon de közel sem 30.000.
Azonnal tudom adni ha érdekel info:
palinkas@ivanicsfehervar.hu
Azért nem, mert erhatra való!
igen! még narancsozok

mé nem jó nekem a pleximusz?
Pálesz,

És a titkos beépíthető kapcsolók, amit +25LE-t hoznak...

Viszont szerintem rosszul számoltál
Mert hát "matematikailag" nem mindegy, hoyg melyik "elemet" rakod fel rá és hogy annak a növekedett teljesítményével számolsz tovább... :)

Amúgy a tegnapi "csúcs" az az volt, hogy nem jó a motorba a környezetvédelmi tiltás kiiktatása, mert a plusz 10LE olyan sok változás a motornak, hogy a váltó kihajtó tengelye nem birja azt már el és elgörbül...
Nekem Bambimura kell
Én aztán nem értelek mi a bajod ezzel?
Vegyél egy átlag 180LE-s motort. Légszűrő +10%, Slipon +10% PC +15% az 64LE növekedés akkor a 50 már nem is olyan sok ugye?
Bár ha úgy számolok hogy egyenként csinálja és a végén lesz az állítás akkor 180+18=198 +19,8=217,8 +32,67 = 250,47LE
Tahát tuti hogy ki lehet hozni abból akár plusz 70-et is.
Nehogy azt mond hogy nem tudnád megcsinálni?
Nem is gondolkodom tovább a kipufogó ügyön, veszek egy ilyet, tesómnál úgyis van a kertben. Bambupovic...
A narancssárga riasztás játszik még nálad? Amúgy van plexim, de nem hiszem, hogy az neked jó lenne.
Sziasztok!

Van egy 98'as Kawasaki ZX6R-em amibe kéne kormány csapágy, már szét van szedve csak a márka szervizen kívül sehol sincs, ott pedig a gyári az 30e az utángyártott 15e. Nem tud vki segíteni hol találok ilyet: Koyo 32005JR-XI
Sőt akkor talán nem döntöd le kormánycsutkáig a második körben ha torzít
ja és az sem baj ha nem torzítós kínai amiben csak paranormális térgörbületet látni!