Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó sötétfüstös bubis plexi teljesen új! Kawasaki ZX6R 2005-2008-ig! Ár: 8000 FT
Képeket kérésre küldök!

Érd: n.misi.tt@gmail.com
Tel: 06-70-615-9136
Hali Strici neked megvannak a gyári kormányvégeid?
Kár, na majd talán a Stricinek! Amióta blokk csere volt azóta megy faszán vas?
Cső Dáriusz sajna nincs meg.
A bringa meg rendben van már új blokk van benne és várja ,hogy mehessen .
Szia Kawazsolti!

Úgy látom Te lennél hozzám a legközelebb!
Mikor tudnék elmenni erre az olajcserére gyári szűrővel 9999,- ért?
Nem voltam még nálad, van lehetőség, hogy ott lehetek a motorom mellett? Ahova eddig jártam ott mindig beengedtek.
1 képet dobjál fel
Ahogy írod. Rosszul nem lehet betenni. De mibe van ilyen féknyereg?
A típusszám alapján jónak kell lennie bele. Nekem is volt már benne RC is meg SC is, és nem volt ilyen problémám. Jól raktad bele a betétet? Mondjuk sokféleképpen nem lehet. Vagy a nyereg nem az ami.
Hali Go bácsi. megvannak neked még a gyári kormányvégeid? Fontos lenne.
Amugy van a mocid? feljavult vagy vettél másikat?
Hali! Segítségeteket kérem. Vettem egy zx6 05 körüli Tokico ( 4 dugattyús, 4 betétes) féknyerget átalakítás miatt. Megrendeltem hozzá a fékbetétet. Brembo sinter ( 07su26sa) . Bárhol néztem ezt a méretet találtam. A féknyeregbe helyezve a dugattyú kilátszik v. 2mm-t. Tehát nem fedi teljesen a dugattyút a betét. Ez természetes?
Köszike mester
vagy valakinek olcsó dob? nem kell hogy makulátlan legyen
JOEBARÁTOM
meg van még a kidörreentő amit árultál nemrég?
Szél: 8mm
lyuk: 10mm
Belső átm: 14mm
Külső: 20mm
Sziasztok!

Kérdésem lenne 98' as Zx6r-em van és közép állásból a kormány nehezen kimozdítható, gondolom ez kormány csapágy csere lesz, van vmi ördöngösség amire oda kell figyelni a csere során? Kell állítani vmit a csere után?

Előre is Köszönöm!
Eladó Kawasaki ZX-6R Ninja 2009- jobb oldalidom. Csúszásnyom van rajta, de nem törött sehol.
Tisza rakpart kistesóval....
2003-2004 636 tulajok segítségét kérném.
Az idomtartó gumigyűrűnek a méreteit megtudná valaki írni?
Volt már amikor 4.3-ból úsztam meg egy túrát meg volt amikor bőven 1 felett szipákolt a pályán
18L a tank, 150km= 15L, 3L tartalék. jó átlag.
a cimbora el indult a pályán 200-as utazóval pöstre a kiállításra, 150 km múlva lehörgött a sas -2002 kawa 636- a leállósávon elszívott egy cigit a tolás előtt, de rápillázott a benzincsapra, lőtt egy tartalékot és eldöcögött a köv. kútig. 8-12L számolt utcán nem emberi tempóban.
hi!
Nekem 2004-es van, és a minimum amit tud az 5,5 lityó, de akkor tolom! :) szóval..ha kifogy tankold meg..:)
Mikor a csajom elkezdett nagy motorral (636) motorozni akkor mértem neki 4,7L-t. Szóval nem lehetetlen, na de úgy nem motorozik senki, vagy ha mégis akkor inkább adja el.

Jól mondja ago 7-10 littyával lehet számolni. Én 10km/1L-el számolnám, nade ki számolja, ha kifogy úgy is teli tankolok.
Vicces mert nekem meg 4-5 litert mondott az egyik személy akinek 636 kawasakija volt. De teljesen érthető hogy ennyit fogyaszt egy sportmotor, megnyugtató hogy nem motor hiba miatt! Köszönöm a válaszokat és jó motorozást kívánok nektek!
Mióta eszik egy sportmotor 4-5 litert?!

Szeritnem 7-10!

Ha autópályán mész 120-szal, akkor esetleg 220-240km max.
Ha téped a száját, akkor 200km alatt...

Kivéve, ha valaki nem hekkelte meg, mert hát a magyar kitalál ám olyan tuningokat, hogy a fogyasztásán kívül semmi sem változik....

Multkor volt egy motor, amin az összes érzékelőt (Levegő hömérséklet, nyomás, stb..) kicsrélte pótméterre és tekergette...