Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz a tippet, akkor megpróbálom erősebben rúgni, hátha beröffen :D


ui: a rádiósmagnó ki van kötve :D
Nem hinném. Az akksi az csak a világítás a fűtőventilátor és a rádiósmagnó miatt van a motorban. A berugókart próbáld erősebben rúgni.

Viccet félre, persze hogy az lehet a baj. Nem kell újat venned ha csak a téli pihenés miatt merült le az akksid elég feltölteni egy akkutöltővel. Ha utána is lemerül és nehezen indít akkor cseréld majd ki.
Nézz vissza 2 posztot, azon a roncs piros ninján mintha valami sportdob lenne.
Rakhatsz ledet csak tegyél elé egy feszültségosztót. Ellenállásokból is megoldhatod vagy kicsit elegánsabban stab IC pár kondi és ellenállás. De ha nem akarsz cseszekedni akkor veszel bele gyári izzót
96 ZX6R műszerfal világításának merről kezdjek neki? kettő kiégett szerintem. led mehet bele?
Te ezt most komolyan kérdezed?
a betör az nem egy külföldi szó?
má reklámba hallottam
Sziasztok :D Következő kérdésem ki tudna nekem 2002-es zx6r -hez
sport dobot ! Carbon, Titán jöhet :D e-mail címem : csucsu1435@citromail.hu :D köszönöm előre is :D
azért indulhat nehezen a motor, mert gyenge az aksi ? végülis forgat, csak elég silányan, és nem is akar mindig beindulni. ha veszek másik aksit az megoldja a problémámat ?
kawasaki zx-6r 2000-es évjáratu alktrészei bontásból eladók.papiros váz 30ezer km-t futott blokk teljesen hibátlan. ttel 06309492804
Szia! adatlap!
lukasat --kawazsoltitól vesszük..adatlapján megérintheted
sziasztok! érdeklődnék, hogy ti milyen légszűrőt használtok és hol szerzitek be? köszi, roland /zx636r-2005/
Na...hágyukni szeretek de nem kopaszokkal meg assebaj ha jány
Akko pálya vagy uccai ruhakee?
30/6577086
de igazam van....na
Adok érte egy gyári kawa kipufogót meg egy üveg viszkit, de az átírást te állod
Hát te nem javulsz meg soha az tuti
Szia!
Igen, onnan van.
Meg tudtunk így is jól egyezni :-)
ettől meg szabadítson már meg valaki..
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf/volkswagen_go
lf_1.6_gl_glolf_i_cabriolet-6621323
Te meg a fasznak kacsingatsz rám baszki ha nem adod meg a számod he?megakarsz gyukninetán?
A Kawasaki Kawasaki olajat használ a Kawasakiba,de Kawazsoltinak biztosan van olyan Kawasakiba való Kawasakiolaja ami a Kawasakidba kell.
Amúgy meg faszmind1-a specifikációra figyelj nem kell bele feltétlen 10-50 meg tízszázhetvenhárom.10 40 esjécéef azért van előírva mert az kell bele.Kb minden olaj túlteljesíti ezt a SpeckóFickóciót.inkább olyan dolgokra figyeljetek oda hogy az olaj mindig rendesen be legyen melegítve,ne cibáld hidegen ...a faszodnak sem esik jól ha még nem áll a cerka a csajod meg veri,mint nagyi a kííípviselőfánkfehérjét.cserélni sem kell túl sűrűn ,mert job a "betört"olaj.namára ennyi
Szia! Ugye a Miskolci Kawából vetted a motort? Miért nem próbáltad bele alkudni az olajcserét a vételárba.
Szia!
Van gyári kawasaki olajam 10w40 ha bármi kell a géphez Adatlapomon elérsz!
Nekem is 2005ös van Én Castrol Power1 10w50-et használok.
Cső Motul 10 w 40 .