Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

remélem mindent megtalátál amit nem akrtá, és nem érdekel miféle fontos embör letté! ócsó brémbó ember neve mi? Sanyi? de milyen? száma van-e?
És boldog névnapot neki! és nekem.....
kötsög.......fel se hívhatlak hogy felköszöncsé......
Ehhe ..a Bajner Józsi:)....eeveszett ember.
Amugy mivan pöcsösök?
Van itt valami halálmadár csóka, aki vett egy zéiksztizet a kezelhetőbb 2005 ös évjáratból ...tőle kérdezném a vércsoportját..hátha egyezünk ..bevállalok egy olajcserét a szervaláírásért
Gratula hozzá Bocy....észnélkül..ésszel meg ne próbáld! monnyuk ez neked simán menni fog
Nem egy nappal. Aznap!
Amúgy én már akkor szóltam nekik amikor kijött a csekk hogy nem stimmel. Ez kb volt 3 héttel ezelőtt. Mondtam hogy küldjenek másikat. Azóta is jön.
Csak érted, nekem nem tetszik, hogy ki van vonva, nem használom és fizessek annyit mintha ki sem vonattam volna. Ráadásul a kivonatás is pénzbe kerül. Miért nem tudja lekérni az adatokat az okmányirodából? Az csak akkor megy amikor neked kell pl. átíratni a járművet 15 napon belül? Ilyenkor mi van a fasza rendszerrel?
És akkor a minősíthetetlen utakat már meg sem említem amiben egy kocsi is eltűnik. És ezért fizessem be...
Évjáratot nem tudok. Beszámításból került hozzám 1 szerelőtől, aki úgyszint beszámította 1 szerelésbe. Próba kéne. Ezek a Bagsterek ha jól tévedek kb 30eft-ba kerülnek újonnan. Én 12eft-ra gondoltam.
Fizesd be és majd a következő fél évi kevesebb lesz. Elvileg. Vagy menj be reklamálni az önkormányzathoz. A késedelmi kamat valami 100Ft havonta ha jól emlékszem. Mondjuk nem egy nappal előtte kéne háborogni.
mert mit szeretnél javíttatni ?
mit keresel?
Van a számlán egy telefonszám, az a legjobb ha felhívod őket és tisztázod. Ha ki is fizeted később jóváírják.
Sziasztok!

Egy olyan gondom lenne, hogy kijött a teljesítményadó csekk amivel nem értek egyet. A szitu: Január 17-én lett kivonatva a forgalomból április 1-ig. Tehát január elsején az én nevemen volt és forgalomban is volt. DE! kiküldték a rendes fél évre szóló csekket mintha ki sem vonattam volna. Most ez így normális? Mert eddig csak tört számlát kaptam mindig ilyen esetben. És szerintem most is azt kellett volna kapnom. Január 1-17 + április 1- június 31-ig. Elvileg ma van a befizetési határidő. Be kell fizetnem? Vagy kérjek másik számlát? (egyébként már kértem) Megbüntetnek ha nem fizetem be?
Jaja... mfmotors
A fehérvárit (Ivanics) bátram merem ajánlani. Gyors pontos korrekt melót végeznek. Páleszt keresd! ;]
Nekünk van itt egy nagyon jó kawa szervizesünk. Nyugodt szívvel tudom ajánlani bárkinek, nagyon korrekt...

http://www.kawasakicentrum.hu/...
2 alkalmam volt kawasaki szervizbe vinni de inkább hagyjuk...
elvileg itt vannak márkakereskedések, de, hogy ezekhez szervíz is tartozik e vagy sem az passz.. és hogy ez mennyire aktuális az is x
Miskolc?
Hát ez van...sajnos, Szentesen van valami vagy rosszul tudom?
Nem hiszem el ,hogy Kelet-Magyarországon nincs egy kibaszott Kawasaki szerviz és kereskedés
ez mit jelent kicsit pontosabban?
Évjárat? Ár?
zx6r-re lenne 1 fekete bagster hibátlan tankbőröm. Valakit érdekelné esetleg?
01' zx6R-ről a felesleges alkatrészek eladók.
Hello!
Van 4 db 2004-es 636-os gyári irányjelző! Ha valakit érdekel irjon!
Kösszi!
Küldtem én is mailt
Üdv!
Küldtem egy emailt!