Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztat én nem tudom. Service manualban benne van. Tölts le egyet.
Még nem vettem ki őket, de akkor ezeket nézem. méreteket tud vki?
Van baja a fém lamelláknak? Beverődés? Égés? Milyen vastagok? stb.
Lehet h csak véletlenül össze keverte a képeket, biztos nem eggy hirdetést adott fel az nap. De az én kérdésemre senki nem tud vmi okosat?
Meg is érdemli aki megveszi ezekkel az adatokkal.Mert az úgy ért a motorokhoz,mint én a sok pénz kereséshez SAJNA
Évek óta ezt csinálják, és gyanítom ez is el fog kelni.
ennyi lóval isten mentse meg azt aki megveszi
nem tűnik nehéz gépnek
Sziasztok! Honnan lehet szerezni megbízható és megfizethető bukógombákat 2002-es ZX636-hoz? Milyen jó megoldásokat ismertek? Érdemes lenne beruházni a dologra itt keleten
Nem baj
Na közben olvasok vissza... Jól lemaradtam!
Mi az az R1 Roli?
Hová lett az előző zöldség?
szerintem 2. án tudok menni megnézni mitművelsz
vártam h szólj
csááá mindenki. lenne pár kérdésem. Kuplung lamellákat kellene cserélnem és az lenne a kérdésem, hogy a lamellákon felül a fém lamellákat is cseréljem? és milyet ajánlotok? (márka) Tour Max erről mit hallotatok vagy lucas?
Mindennek megvan az előnye. Terézanya pl. nem fogaz
Gyere a gumijaidért mert épp néztem milyen jó virágágyást tudnék csinálni belőle.a láncszettel meg milyen faszán fel tudnék kötni egykét kis buzit.féktárcsákkal meg homlokonbaszni perecgyerekemet
Jó rá fogsz baszni ezzel a cserélgetéssel.honda...kawasaki után.mintha lecserélnéd dzsúliarobercet terézanyára.
Emberek, motortalan lettem.
Elvitték a fehéreredjet. Nem tudtam megszeretni azt a bringát. Igazából semmirosszat nem mondhatok róla fasza kis gép, de valahogy nincs "lelke". Még nem tudom mi lesz az utód, győzködnek a hondások, de meglássuk még az is lehet, hogy zöld lesz.
Te a lánckerekek még mindig ott hevernek a garázsba. Mikor fáradsz el érte BP-re?
lecserélődött a joetól kapott(új, én mod-oltam és összetörtem) dobom(ezúton is ezer köszönet érte!(ezért is! ) után most egy ejen került fel
sírok.....olyan de olyan.....

ez a dob...vagyis a tesvére...deszíp
na ezt örömmel hallom, de azért elviszem hozzád a narancs rettenetest....nem kell többé 10es

igaz ezen nincs "B" opsön, cserébe jó hüjje a gazdája
Megvolt idei első menésem egy zx10 2012 nyergében adatlapomonelérsz SteelHorse Kawazsolti jóvoltából.
Elővigyázatosságból B -re állította a powerfunksönt,de azért így is jött keróra a pécsi bringa
Thx mégöccő .Ja nem az Szeged...
Koszi a gyors valaszt.Meg nem tudom ,h ilyen lesz-e vagy maradok az L1 gsxr-nel.