Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehez csámcsogni
Sziasztok,nem tud valaki olyan helyet fejér megyében ahol kipuhoz gyártanak összekötőt?
hátsó lengővilla sárvédő zx6-hoz 98-02-ig, carbon anyagú.420 gramm súlyú, motoron még nem volt felszerelve, 185mm láncvédő furat távolságú motorokra eladó.
kawaszeki@freemail.hu, mert megesznek a többiek ha nem a motorozásról írunk.
Szia,a hátsó 2 kapaszkodót menyiért adnád?
Mondhattad volna nekik, hogy nem fiatal csikókat vettél, hanem koros versenylovakat azok meg köztudottan olcsóbbak a pijjacon... pfejj ésakkor finoman írom, hogy undorító ez az átírás, mert ha csúnyánírnám nem bírná a billenttyyűűzet
ja mondjuk én újjal számoltam,de azért ez is a kurvaannyyukat
még jó hogy a csajokra nem vezették be az átírást baszod,csóróbb lennék mint Valaha...pedig ő elég szegény.Ha el kellene számolni mire megy el ez a kotta szerintem igencsak bajban lennének.bár mondjuk:sms-re .....szállj át másik autóba...de a Tiédet ne hagyd el bűvészek ezek mind egytől egyig.Bár csak rámbíznák őket, hogy el kell tüntetni őket..megboldogult drága nagyapám 380-as ipari húsdarálóján úgy lejuttatnám őket a csatornába, hogy előtte fel se darabolnám ,nehogy sokat kelljen dolgozni..merugye az áfa meg eszjéa megiparűzési adó meg eho megnyugdíjjárulék megha bemegyek a boltba ujra áfa köteles....olyan dolog ez az áfa mint a vidámpark elvarázsolt kastélyának tükörterme:mindre rakódik még egy a végeláthatatlanságig.....na szopjanak lovat-mi meg motorozzunk .....
aztakúrva
125vot a matek...copjanaklovat
vagy 180 bittos.mondjuk én inkább elviszkizném meg kivonatnám leadnám széttépném az tutti....enyémnek már azt sem tudom hol vannak a papírjai rendszáma..
itten van a válasz lentebb..aki meg ismer az úgyis ért
Van meló?
mennyivót' a matek?
A vércsoportom keee?abból kapsz egy literre azt csak bebaszool
Ezzel a tizessel meg csak ésszel lehet...máshogy nem megy baszod

De azé mit ne monnyak...költsék ám bőségesen gyógyszerre amit az átírásért csengettem buzikurvák
Köszi mindenkinek a segítséget a szervizzel kapcsolatban
Elég sokba fog fájni de ez van

Na Crézi is itt van? Miapicsa?
Hello Joe!

Érthetőbben is megy?

Üdv.: Bajner J.
kő minden és a tárcsa is...legyen min sütni a húst a gyereknek
semmi semmi...kitanálgatok most ezt azt...de hozzás ifával megyek annyi cucc kell
uh. megvárom a jóidőt mert ebben az időben nem tapad a taurus
nem helytelen!
egedi ja,,de inkább megkérdem neked
méne hívhatná..nekem ne üzengessé mintabuzikbazmeg
amugy midvan?névnapod?akkor boldog anyáknapját.pöcsös?ésamásik?tárcsával diszkosz fejbebasszalak vagymi?blokkal mivan?többet nem kérdezek ezzel is el leszel egy hetet
hogytetszik? valamikor!
kezitjónapoT
egyébként ebben az időben is zajlik a kemény felkészülés