Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi gond.... szoktak olyanokat mondani, hogy nálunk jegyzet van belőle....

A legjobb, alias number one: "szeretnék egy hanyadikban vagyok kijelzőt"
Lánckerék használt, de hakell neked ingyen odaadom, nem kopott nagyon csak az áttétel miatt cseréltem le. A powercommandert meg ha érdekel akkor megbeszéljük, de már el akarom adni kellene az új motorhoz pár cucc az árából
Köszi a profi választ injektorvezérlő ami van. Ha kell a beszerelésében is tudok segíteno de belőni az agosok tudják rendesen.
Kicsit tisztázzuk:

Van a:
Dynojet Power Commander - injektorvezérlő
Dynojet Ignition Module - gyújtásvezérlő
Dynojet Secondary Fuel Module (SFM) - másodlagos injektor vezérlő
Dynojet Ignition Quick Shifetr - gyorsváltó vezérlő
Dynojet Quickshifter Expansion Module (QEM) - Gyorsváltó segédmodul
Dynojet QuickShifter - gyorsváltó kapcsoló
Dynojet Auto Tune - injektor finomhagoló modul
Dynojet WideBand - kipufogógáz elemző
Dynojet Jet Kit - karburátor kit

Köszi, de szerintem majd veszek rá gyári bukógombákat oldalra, hátul ott lesz majd az emelőszem, előre meg majd veszek tengelybukókat. A powercommander viszont érdekelne. Neked melyik fajta van? Mert én úgy hallottam hogy van gyújtásvezérlő powercommander és injektorvezérlő poercommander.
Továbbá érdekelne az ára és hogy mennyire nehéz a beszerelése és a beállítása?
irtam uzenetet
de ha meg is f1 akkor az f12 vel is lehet gond...
en siman CRLT + ALT +DEL t nyomnek...
ha ez sem segit kihuzom a konektorbol
Szia,

van 2005-06-oshoz fektarcsam, ha erdekel elersz.
szia

nem f1, hanem FI : fault indicator

ki kellene deriteni (pl google) hogyan lehet kiiratni a hibakodot, aztan azt kellene orvosolni
lanckerek uj?
hitel , részlet, meleg baráti kedvezmény van?
Sziasztok.
2008-as zx6r-en villog egy piros led egy f1-es kiírással együtt a műszerfalon. Mit jelent? A motor mos lett vásárolva.
Köszi.
Fogalmam sincs de talán kormányteleszkopot lehet hosszába odatenni és az egyik végét ide fogatod fel.
Hát lehet kokányoltat venni vagy lsl-t de a rögzítés kicsit macerás a bal oldalon. A jobb oldalon simán a blokktartó csavar helyett egy hosszabbal fogatod fel bal oldalon vagy kivágsz az idomból vagy egy plusz konzollal rakod fel szintén a blokktartó csavarnál a vázhoz. Az enyémeket már Janou elvitte de valaki itt hirdetett múltkor keress visszább.
Ja jut eszembe ha erősíteni akarsz akkor van egy elado powercommanderem is a motorodhoz. A 05-ös 636-hoz használtam de kivettem belőle mielött eladtam. Ha érdekel keress nyugodtan. Van még pár gyári indexem is a garázsba azt hiszem meg talán még első hátsó gyári lánckerék is.
Szerintem nem ügyes kezekkel otthon is kivitelezhető pár elektronikai alkatrészből.
Az enyémen egy akrapovic slip on volt a videoim között megtalálod a hangját is. Nekem tetszett. Sok teljesítménynövekedés ne várj tőle ha rendszert veszel talán nyersz 5-10 LE-t de az árából vehetenél egy rakat másik dolgot amivel többet nyersz. De ezekre nem kell plusz LE ha gyenge váltsál áttételt az olcsóbb, erősebb nem lesz csak annak érzed majd. Ennyi nagyjából. Ha viszont gyári dob kell akkor van egy eladóm a motorodra
Ma mentem végre egy rendeset az eredjel. Hát nagyon pozitivan csalódtam. Nagyon szépen egyenletesen adja le a teljesítményt és brutálisan erős a 636-hoz képest. De erre minden ezres képes talán. A kanyarban kicsit birkózni kell vele, de hát ez a tömegének tudtam be. Hosszú távon nekem kényelmesebb mint a hatos nagyobb a hely rajta kényelmesebb a ráhajolós pozició is. A kuplung baszottul zörög de azt hallottam ezeknek ez a "sajátosságuk". A fék nagyon jó, szépen adagolható és megfogja rendesen, a hátsó kicsit gyengébb de arra se lehet panasz stabilan lehet ele tartani a kis ivű kanyarodásnál a motort. Szoval nagyösszeségében tetszik. Majd ha melegebb lesz az aszfalt meglátjuk a kanyarokba mit mutat meg hát valami nyiltnapra sem ártana kitolni nyáron . A szine viszont még mindig nem tetszik annyira mint a limezöld
Inkább powercommandert vegyél az legalább van
ja es ha valaki tudja hogy melyik madik tipus jo az enyemre(tavtartoval) akkor irja ide!
bocs, mobilrol irok
sziasztok!

keresek fektarcsat (olcson) 300mm-est


pl: 05-06 zx6 gyari
mas tipuse is erdekel(ha felmegy)

Freon!
a tiedet mar megettem szocal ha van masik akko szivesen veszem(meg)


Drága dolog egy ilyen? :D
http://youtu.be/wp0-iQLpRAc
Ja, tiszta köcsög vagyok mostanában, én is észrevettem. Nem volt ez mindig így. Biztos az a baj hogy 6 hónapja nem ültem motoron. Demáááár mindjáááárt megiiiiiiin.
ha kipufogó akkor Jelcsa: 70/317 9083 (Budaörs, Repülőtéri út)
gyári, utángyártott, új, használt...
ha jól tudom rá is próbálhatod, meghallgathatod, aztán azt választod amelyik a legjobban tetszik