Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Vazz!
Képzeld el, hogy tudom én is használni a különböző kereső programokat, és az internetet. Én csupán mások véleményeire, tapasztalataira vagyok kíváncsi, ami alapján majd választani szeretnék, mivel nem akarok valami gagyi cuccot venni a gépemre. A másik dolog még az, hogy sose lehet tudni, hogy kinek hol van bármilyen elfekvő alkatrésze amit szívesen eladna.
A gúgli a barátod ám.

Ha jót akarsz.

Ha drágát akarsz.

Ha egyedit akarsz.

Ha használtat akarsz.

Ha be is szeretnéd lőni a lovaid.

Ezt kb 3 perc alatt szedtem össze, használd az internetet KÉTEZERTIZENHÁROMVAAAAAN.

Nagy csodát ne várj egy sportdobtól, azon kívül hogy szép lesz a hangja.
Sziasztok!
2005-ös zxr636-osomra szeretnék valamilyen sportdobot, vagy rendszert venni.
Érdeklődnék hogy kinek van esetleg eladó rá és milyen?
Továbbá az is érdekelne hogy kb mennyi teljesítménynövekedés várható egy sportdobbal vagy egy rendszerrel.
Aki esetleg ismer olyan embert aki motorokhoz készít sportdobot vagy rendszert azok infóit is szívesen elfogadom.
Válaszokat előre is köszönöm!
Tényleg Muja...
Joe van infód róla?
Sziasztok,

Én kuplung kapcsoló csatlakozót keresek, 2004-es ZX6R-hez, ami a bal oldali kapcsoló kábelkötegén van és a kuplung kapcslóba megy bele.

Előre is köszi ha van valakinek elfekvőben.
Tomi
Ha gyárit akarsz akkor az húzós lesz, én még mikor nézegettem egy pár éve akkor 35k volt újan.
Ha nem gyárit raksz rá akkor bal oldalt vágni kell az idomot vagy konzolt kell csináltatni.
Rakhatsz rá még tengelygombákat, ezzel foglalkoznak egy páran itt az oldalon is, ebből gyáriról nem tudok.

Linkelek egy fotógalériát amit egy EX fórumlakó töltött fel, ott láthatod a gyári bukógombát.

Mujával amúgy mivan? Ekozöld lett és a motort bringára cserélte?
Gratula ismét te mázlista
kormánylengéscsillapítórögzítőpöcök
Kérlekszépen az a furat a kormány stabi rögzittési pontja
Sziasztok!
2005-ös 636-osom van. Most akarok rá venni bukógombákat.
Érdeklődnék hogy gyárilag mennyit lehet rárakni és hova?
A válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok

Érdeklődni szeretnék, hogy milyen célt szolgál képen látható furat?
BezonY...vasárnap érkezik a tizedes
:) köösz
Vasárnap hozzuk el a 10est Neki ;)
Üdv a topikban és használd egészséggel a motort.
Az uraddal miújság?
Köszi. Nekem ennyi válasz elég is csak, hogy képben legyek.
És bocs h nem úgy fogalmaztam meg a kérdést mint vmi profi.. sztem így is érthető vt (annak aki érteni akarja)
Valoszinuleg a benzinszivattyuval lehet valami. Vidd el egy szervizbe, ott hamarabb rajonnek mi a baja, mint igy mi latatlanban megfejtenenk.
Egészségedre
A válaszomat még az előtt írtam hogy megnéztem volna az adatlapod, úgyhogy semmi hiszti. Csak nevettem egy jót.
Erre gondoltam. Az indítással nincs gond. Azért mert csaj vagyok nem kell hülyének nézni, és fikázni.
Szerintem arra gondol, hogy a benzinpumpa jol megszokott sipolasa az elejen nem olyan, mint amilyet regebben megszokott.
Csak most olvastam el a neved, meg megnéztem a képeket és így már mindent értek. Nem oltani akarlak még ezzel is.

Szóval, körül tudnád írni a problémát egy kicsit részletesebben?
Biztos beindul!




Nem szoktam ilyen paraszt lenni de olvasd már el mit írtál? Te is röhögni fogsz.
Sziasztok!
Mikor gyújtásra kapcsolom a gépet a sípoló hang helyett berregő hangot hallok. Mi okozhatja ezt?
(2004 zx6r)
Kősz!
Köszi! Megoldódott. Ez ilyen. A cimbi kíváncsiságképp szétszedte a sajátját, ás rádöbbent hogy az ő zx10-e is ilyen.