Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aztán lesz ott móka-kacagás
naaa csak okosan, neked is azt mondom cimborám tanujj mert ha jól tudom szerdán jössz azaz mész vizsgázni te is
majd ha lesz időm megsajnállak
jóóóvan máá roleeka nem kék beszónii te már készen vagy mindennel?
Jah azt, akinek még van vizsgája
Szép jó estét
Küldjétek el a gmail címemre az msn címeteket. Nemsokára csinálok egy msn klón fiókot, mert én Linux-ot használok. Mára viszont ennyi volt a fórumozás, holnap megint leszek délutántól késő estig. Kéz-lábtörést az egyetemistának!

Jó éjt mindenkinek.
Ezt nem tudom láttátok e már. Sztem poén:
Vale
OK majd megyünk neked a gmail.es az msn is akkor? Janou-val ezen tanakodtunk
Pityu töltött fel fotókat a gépéről, de vajon a fórumra miért nem látogat be?
az én dobjaimra nem popszegecselve van hogy Leovinci dombornyomva helyezkedik el rajta.és hogy SBK.és a bótban 79.990.- Joe bácsinál csak 35.000.-és ha hatos kawád van még talán óccsóbb
A másik út az, hogy próbálok a bizt-i őrökkel is beszélni akkor az már 2 ember.
Viccen kívül megpróbálok bevinni magammal valakit. Akinek hasonló a fejformája az enyémhez annak odaadom a személyim+a kawa tagsági kártyám, mert azzal be lehet menni ingyen.
jójó ez most csak poén volt ...
háhááááá lehet elkél ez a mennyiség bár akkor neked is kő az államvizsgára
Srácok én bevinnék legszívesebben mindenkit ingyen, de örülök, ha rendesek lesznek a bizt.-i őrök és együttműködnek.
persze, meg magyarázd el hogy a rendszámod azon páratlan végű és hogy a szmog miatt mentél azzal a ruha meg szükséges kellék
Sok szerencsét... 1 vagon szart. nekem is már csak 1 vizsga van de az pót... aztán az államvizsga
ellensúlynak kell... én 76 vagyok
jaa nem nem nem tok menni holnap debrecenben leszek. mint ma is vizsgaidőszak egyetem.... csak mondtam h neked irány a bóóóót
Vagy csak hogy igyekezzek? Én mindent megteszek... Bevetem az elaludtam szöveget a munkahelyen. a ruhát meg bemagyarázom hogy motorral jöttem. hogy miért nem áll kinnt a parkolóban? mert egy bevásárlóközpontban hagytam mert elhagytam a lezárónak a kulcsát
héhé én most rád gondoltam hoyg téged visz be szal elég egy táska is de ha kawatti elbirod lehet 2 is az én 65 kg-m elfér a másikban....
mármint hogy te is jössz?
na faszaa még hogy 135 alá nem megy ezigen.... szééép reggel irány a bolt
És 2 utazótáskát hoz mert a másikban én leszek