Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lámpa, index van rajta.
Az.
hillak ha meglesz
az nekem is kőne
Mikor lehet megnézni?
lehet hogy lesz ruci asszonkádnak.dájnéz tt 72 zsír uj.piros fehér.megprobálom elhappolnio.ha megy 90 rongy lesz az ára
És?
Lehet cserélni!
Ja amugy lehet igy van. Szerelőm csinálta, igy én teljes mértékben csak a végeredményt láttam. Nem tudom a pontos méretváltozást, minkafolyamatot, anyagot. A végeredmény eddig jónak bizonyúl, már mentem vele pár km-ert nem tört el. Végeredményben pedig annyit tett, hogy előtte a sarkam kissé levegőben volt mikor ültem a mocin, mostmár pedig térben kisség be is van hajlitva a lábam
Futót vettél már?
Vagy gyorsabb leszel a rendőröknél pályanapokon?
inkább maratni mint esztergáltatni
faszán néz ki.jol látom hogy egyszemes?
És neked mennyibe fájt? És hol csináltattad? (gondolom fasza lett mert nem panaszkodtál eddig)
Ne a sarki fűszerboltossal csináltasd és akkor nem kell ilyenektől tartanod
esztergáltatnom kell? És az mennyibe fáj? meg mi a biztosíték arra hogy nem törik ketté?
hátsó rugóstagot és lengőkart összekötő cuccocska
Huh igen az elég necces úgy. Ha benézel alul a rugóstagodhoz, látsz két oldalon egy-egy hosszúkás vasat aminek ilyen kutyacsont alakja van. Ahelyett kell azt hiszem hosszabbat esztergálni és igy lejebb jön a moci hátulja.
Milyen kutyacsont? Amúgy engem is érdekelne hogy hogyan lehet lejjebb ültetni mert lábujjhegyen nem könnyű megtartani
Nah az nagyon tuti. A szivó szelep sornál elég kopottak ezek a lapkák és emiatt elég csörgős a moci. Szerelőm azt mondta hogy ezeknek darabja kb 3E ft. De szerencsére tévedett
Hézagoló lapkák.
Na most lehet hülyeséget fogok kérdezni. A következő linket ha megnyitjátok, a legfelső: szelepkorongok
Azok hézagolólapkák lennének vagy maga a szelepszáron lévő záró cuccok? Bocsi az idióta kifejezésekért, de nem sikerűlt máshogy megfogalmazni link
Heló. Ülésmagasságot ne a rugóstag állitásával csináld az nem nagyon fasza úgy. A kutyacsontokat cseréld ki. Nekem is az lett kicserélve, mert egy picit lejebb lett ültetve. Ha a kutyacsontokat cseréled attól még változatlan marad a rugóstag beállitása. Viszont ha azt elállitod utána bizonyos helyzetekben lehet hogy rosszul reagál majd.
Asszem én is be dobom a türcsit. Jó pihit mindenkinek.
lemaradt:
Szevasztok
Na én megyek majd vasárnap leszek csak 5körül! Jó hétvégét mindenkinek!