Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor második nap kawatti bevisz az utazótáskájában ingyéééé
Ajánlom figyelmetekbe a Superzone oldalát... Most vettem észre... áresés volt a Berik ruháknál. 100e
Holnap megyek is
Szerintem már másnap elég kevés cucc lesz, az első nap pikk-pakk ki fognak pakolni és már be is indul a habzsi-dőzsi.
Hát sztem nekem bármelyik nap jó... beadom a munkahelyen hogy lebetegedtem. Csak ezért félek az első nap menni mert mi van ha nem pakolnak ki mindent az első napra?
Figyeljetek én megpróbálom valamelyikőtöket bevinni ingyen, zöld vérben az erő.
Csak privát levélben küldök képet magamról. Azt mondják nagyon hasonlítok a Szökés c. sorozatból a főszereplő kis srácra.
Estét Srácok!
Kawatti:Ha már mindennap be tudsz jönni ingyen akkor mindennap bevihetnél magaddal egy zőőd cimborádat is persze ingyéééé... no?
Janou te melyik nap mész? a bambi végett kérdem csak am szerda a legjobb..... szerdát időzitsen mindenki
camposról nemtudtam hogy ö is ná-ban utazik! de jó neki!
Akkor majd kell kép rólad hogy megismerjünk. + persze mi is teszünk majd fel
akkor a kawa találkozon egy opera már mehet!
Én megsem merek szólalni hogy milyen dobom van, mert leszoltok a végén
Örülök, hogy mindenkinek tetszik az ötlet.
Én minden nap be tudok menni ingyen, úgyhogy mindenkivel megpróbálok találkozni.
meg campos-nak is.
a dob nem eladó !
de nem ám!
vikonak és zdobrotkának is ilyen van.
Eladó?Mert Istenkirály!
Ja,engem sem érdekel a márka!Attól lehet egy 20-30eHuf-os dob is szép hangú!Attól,hogy egy rozsdamentes lemezen fel van tünteve,mondjuk Akrapovic és szintén rozsdamentes popszegeccsel fel van rögzítve a dob oldalához+adnak neki egy kis elektropolírozást,hogy csillogjon az a lemez és popszegecs nem biztos hogy jobban is szól!
Nagyon királyul néz ki....Gratula hozzá
hali
na racing!
hát nem király!
üvölt mint az állat!
joe bácsinak van nyitott ovál titán dobja, az slip-on.
viszont Árpi bácsinak rozsdamentes nyitott oválja is occsó, viszont a márka nem vetekszik egy yoshi-val.
Engem a márka egyáltalán nem érdekel.
Szarok rá, jó hangja legyen!
Úúú,ti 11-én mentek?!Én nem tudom,hogy el tudok-e szabadulni a melóhelyemről 11-én szerdán!
Miért kérdeztél az előbb a dobról Zdobrotka?
11-én szerdán.
hungexpoooo.az joe.oda mi is megyünk
Fasza 5let ! Szerintem ott leszek, meg egy hét múlva is a FeHoVán is. Régebben azt hiszem a kettő kiállíts egy időpontba volt most meg egy hét eltolással utazhatok 2szer.