Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello CrazyJoe
Szuper!Csak egyetlen aprócska probléma van,hogy Slip-on dobjaid vannak!Ha nem azok lennének már egy biztosan hiányozna!
Szeva Kawatti!Köszi szépen.A tied is gyönyörű,egy igazi kanyarvadász gép
Kíváncsi vok én is zx6-ra.Csak lenne már jó idő
Oks,ha gurulás van akkor ütközünk!
Akkor a februári fizu után megyek is be hozzájuk
Estét fiatalok ! U:T.Á.L.O.M. a Mááávot amugy minden ok
jaja sztem is menj be aztán boltolj velük mert 135 alatt kétséges, hogy lesz avagy sem...
Figyu, nekem ilyen van és tökéletesen passzolt... Mondjuk az enyém 2002es évjárat de szerintem ugyanannak kell lennie a csavartávolságnak.
ddt ne ugrálj már ezen a kifogás dolgon.koppanásig bejött a fékkarom a ringen ha elhiszed ha nem.az most más kérdés hogy a fék volt e szar vagy én fékezek bénán .de ha már egyszer elbaszódott azzal nem lehet 2.16 nál jobb kört menni.bár nagyon szívesen odaadom egy 20 perces menetre majd idén. megnézem mit alakítol vele ezen radiális főfékhenger van.Pred elkezdte ezt az ugrálást a fékhibámopn néhányan pedig belekapaszkodtak.ha ugy gondolod kifogás akkor nyugodtan nézd meg a "fék nélkül a hring" vidim és abban fogod hallani vagy látni hogy telitalppal baszom vissza a váltót mert motorfékkel közlekedhettem csak szinte és már kurva nyűgös voltam emiatt.bocs ha nyers voltam ,de már elég uncsi nekem ez a téma.písz
Ezzel nem lesz kifogás!
pedig az az alap hogy ezt tudd
akinek nem 03-04 es zx6osa van tudatlan és ....
hát mert ez valós...a 636 nagyon meglepetős kis vas.nem sok köze van a többi haccázhoz..vettem egy másikat is,pályára.nem veszek mást..kizárt./még nem az enyém de már majdnem/
Szia Joe!

Nem is tudtam, hogy 2003-ban a zx-6r maga mögé utasította az összes 600-ast, legalábbis a superbike 2003 júliusi száma alapján. Agyba főbe dícsérik a gépet, és ők is megírják ezt a "-ha nem lenne fülem, körbeérne a vigyor a fejemen" érzést.
van óccsóé dobom ha kő, kistáska...zixhatosoknak még adok egy kis kedvezményt.nálam nincs szar áru
Szeva!

Sokat nem lehet. ha leveszed a dobot, van az elején egy perforált lemez, azt ki tudod belőle szedni (vágni), de nem lesz tőle sokkal nagyobb hangja, de azért jobb, mint a gyári, viszont a nyomatékból veszíteni fog alul.
Azért köszi!
Azért ennyire nem szeretném elb...ni!Még szükségem lesz a gyári dobra alkalomadtán!
Jól van, örülök neki, használd egészséggel. Nagyon brutál a géped. Tavasszal találkozunk, mert minél előbb szeretném élőben megnézni! A legtermészetesebb dolog pedig, hogy szólok, ha gurulok vagy gurulunk.
http://www.youtube.com/watch?v...

bár ez az enyémrőlszól de a tíédet is valahogy ígylehetne

amúgy üdv mindenkinek
Hát nem is tudom,ahogy én elnézem szerintem nem lesz megfelelő a csavartávolság!
Hali!Ja ,csak az a baj hogy a rendszám eltakarja.Mondjuk ezzen lehet segíteni ...
Köszi de kihagyom!
Az eddig ok!De nem sikerült szétszednem!Ma lefúrtam a 3 rögzítő popszegecset és nem tudtam lehúzni a végét!Szétverni meg nem akarom!Az alumíniumon amúgy is meglátszik minden kis sérülés.
Hali! Még egy zöld hátsósárvédő jól mutatna a 12-en! Nem érdekel? Van! Csak festeni kell!
Köszönöm. Na ezt örömmel hallom. Remélem nekem is ilyen jól befog válni a gép.
KI kell belezni.
Szeva Szkráccs.
Köszi.Sokáig kerestem,mert teljesen zöldet akartam venni.
De olyat,amelyiknek még a felnije is zöld.
Egy havernak pont olyan kawája van mint neked.Teljesen meg van vele elégedve.
2 éve van meg neki,de semmi baja.
Gratulálok a géphez
De kár, pedig jó árban van. De sebaj az a raptor is nagyon nagyon király Remélem az összejön.
XX nagyon gyönyörű a mocid. Én is ilyen full almazöldre szeretném majd fényeztetni a mocit. Nagyon oda vagyok a teljesen zöld kawákért
Most néztem utánna és Gsx-600-750-esekre való! Azoknak más a csavartávolságuk nem?