Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ittmindenki pöttöm
176 mégsem ér le
Szasztok skacok lenne 1 kis bajom mentem 1 karikát a mocival indulás elött rendessen felmelegedett ahogy kell, elindultam és olyan 2000- 3000 -es fordulatnál rángat, nagyobb fordulaton semmi baja ez 40km után is mutatkozott . Mi lehet a baj. Amit lehet kapni ezt a szelep tisztittót az jó lehet a mocihoz?
Jaja
De az csak a fekvőrendőrön átcsúszáskor ér le.
Én úgy néztem hogy Berik. úgy nem lesz kinnt De megnéztem és a Superzone sincs ott a kiállítók között. Íme:
itt
Viszont a váltókar az motorikus alkatrész!
Na igen!Akkor esetleg a blokk oldala esetleg!Úgy akartam írni!Elég nagy probléma van ha már leérnek az aszfalthoz az említett alkatrészek!
Igen, a főtengely, meg a szelepszárszimering elég ritkán érnek az aszfalthoz.
Akkor jó,megérzésem szerintem sem kell!
Ez jó! És mégis lehet!
Nem tudom mit csinál a kuplungommal.
Én nem tölteném bele.
Nem kell azt tisztítani.
Arra van a szűrő, meg a mágneses leeresztőcsavar.
Jól van na! Akkor valamelyik oldali spoiler
Hosszú a nyakad.
Jó ez a sisak.

Én is ilyet akartam, de a csajom nem akart motorozás közben két koponyával farkasszemet nézni.

vagy egyéb motorikus rész....
Szerintetek olajcsere előtt ajánlatos a motor belső tisztítása?
Ezzel a szerrel:http://www.motul.hu/index.php?...
Még az is lehet!
Ígyvan akár egy ződ találkozó is lehet...
Én is Berik ruhát szeretnék vásárolni a közeljövőben!Kesztyű,Csizma,Sisak már megvan!
Én megyek a kiállításra! Hungexpo!Budapest Motor Kiállítás 8. Nemzetközi motorkerékpár szakkiállítás 2009. március 11 - 15.
Superzone KINT lesz a kiálllításon, ezt Balázstól tudom (az üzletvezető).....mondjuk az elég abszurd lenne, hogy pont a Berik ne menne ki egy olyan kiálllításra ami 1évben 1x van szóval lesz... a sisakra meg mondtam h egyéni vélemény, és abban is van igazság amit te mondtál Janou
Suomy sisakok amik még tetszenek, de abból is az 50 000-es kategória amit meg tudok engedni jelenleg. Nem tudom milyen minőségűek lehetnek a közép kategóriás suomy-k.
Kérdezgessétek meg már ismerősöket légyszíves, hogy beeresztik ezek az 50 000 körüli Icon sisakok a szelet? Ez az egy ami érdekel igazából.

Köszöntem.
De nem minden gyártó lesz kinnt a kiállításon. Pl. a Beriket nem láttam a kiállítók listáján. Már pedig nekem Berik ruha kellene. A másik hogy a most akciós 135 000 Ftnál nem hiszem hogy olcsóbb lesz. Lehet ugyanez igaz a sisakokra is...