Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem fasza ötlet. Engem megtaláltok a Kawasakinál. De majd szerintem egyeztetünk hogy ki mikor megy.
Persze,hogy a hangja miatt!
Melyik nap mész?
Szerintem a levelező server nem valami stabil. Nem kapsz meg leveleket, késéssel kapod meg, a freemail olyan lassú, hogy előbb ér haza nagyanyám a piacról, minthogy elolvassam a levelem. Ráadásul a nagyobb méretű csatolmányokkal nagy bajban vannak.
Azért kérdeztem, mert akkor a kiállításon esetleg összeverődhetnénk pár pillanat erejéig. Ritka alkalom, kár lenne kihagyni.
hm ezt nem tudtam!
campos barátom is a listába tartozik.
Divatból kell dob, vagy a hangja miatt?
Én megyek.
Én tuti megyek! az első 3 nap valamelyikén
Lenne egy másik,csak visszajelzést várok a sráctól!
Én,Én!
miért nem?
De nem ám!
Keress rá neten vmi dobot! Vagy szólsz zdobrotkánka, vikonak és végül BZ-nek, vmelyik biztos megadja a számot aki csinál hozzá neked dobot! Szép hangja is van neki!
Ki jön majd márciusban a hungexpora?
kawatti@indamail.hu -ról kawatti1@gmail.com -ra változott az e-mail címem, ha valakit érint. Sem a freemail-t sem az indamail-t nem ajánlom senkinek.
Köszi Liebing!
Akkor ezek szerint a Janou84 mocijának kipuffcsatlakozója 3x75mm csavartávolságú!Ebből adódóan nem passzol nekem a Raptor dob!Francba-Francba
Ok,semmi gond!
98 2001-es modellig a távolság 85mm
02 2003-ig 74 vagy 75mm
Hát hallod, tippem sincs És ráadásul nem is itthon telel a moci, szal le sem tudom mérni neked.
Nem,nincsen bilincs sehol sem!Egyben van az egész kipufogórendszerem a végdobig!
bilinccsel van rögzitve a leömlőhöz.mit kell azon vágni?
Szia Janou84!
Igen,neked 2002-es a vasad!Mekorra a csavartávolságod egymáshoz viszonyítva?
Ok-ok,de a gyári csatit le kell vágni és azt nem szeretném
csináltatsz közé egy csövet és máris nem kell bántani a gyári dobot.ennyi.